Jesteś tutaj: Start / Sport / Rok 2017/2018 / Piłka nożna

Piłka nożna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Mistrzostwa I LO w Halową Piłkę Nożną Chłopców

Przejdź do - Mistrzostwa I LO w Halową Piłkę Nożną Chłopców

24.01.2018 roku odbyły się Mistrzostwa I LO w Halową Piłkę Nożną Chłopców. Do rywalizacji przystąpiło 49 zawodników w 12-stu zespołach. Każdy zespół miał swoją nazwę. Po wspaniałej rywalizacji zgodnej ze sportowymi zasadami „Fair Play” zwyciężyła drużyna „Pierwsze Nosy” z klasy Ic w składzie: Kacper Czerwiński, Olek Nowak, Dawid Kozub, Tomasz Broniś.

25 stycznia 2018
Danuta Świat
Czytaj więcej o: Mistrzostwa I LO w Halową Piłkę Nożną Chłopców

Mistrzostwa Kielc w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt

Przejdź do - Mistrzostwa Kielc w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt

14 grudnia 2017 roku rozpoczęły się Mistrzostwa Kielc w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt. Po wspaniałej grze naszych zawodniczek w meczach kwalifikacyjnych, jesteśmy w finałach. Dziewczęta ze łzami w oczach cieszyły się z pierwszego miejsca w grupie. Z niecierpliwością czekają na mecze finałowe.

15 grudnia 2017
Danuta Świat
Czytaj więcej o: Mistrzostwa Kielc w Halową Piłkę Nożną Dziewcząt

Mistrzostwa Kielc w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Przejdź do - Mistrzostwa Kielc w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

16.10.2017 roku rozpoczęły się Mistrzostwa Kielc w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Zawodnicy z naszej szkoły w składzie: Bała Radosław 2B, Dorowski Dawid 2H, Cyranowski Daniel 3F, Furmanek Adam 3H, Grochowski Patryk 3B, Galiszewski Jakub 2E, Kalinkowski Mateusz 2G, Kasperek Karol 2G (bramkarz), Lesiak Michał 1A, Broniś Tomasz 1C, Czerwiński Kacper 1C, Kozub Dawid 1C, Wartałowicz Bartek 1A i Litwin Damian 1A walczą o wejście do finałów w najbardziej zaawansowanej grupie. Opiekunem i trenerem jest pani Danuta Świat.

16 października 2017