Jesteś tutaj: Start


Strona główna

17 GRUDNIA 2021 r. - WYSTAWIENIE PRZEWIDYWANYCH OCEN ŚRÓDROCZNYCH

20 GRUDNIA 2021 r. - GODZ. 16.30 SPOTKANIE Z RODZICAMI

14 STYCZNIA 2022 r. - WYSTAWIENIE OCEN KLASYFIKACYJNYCH

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze wydarzenia

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, ul. Ściegiennego 15 informuje, iż dokonano wyboru oferty najkorzystniejszej w postępowaniu prowadzonym w formie zapytania ofertowego na wykonanie zadania pod nazwą: „Zakup i dostawa książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa"

26 listopada 2021
Anna Wojnowska-Duplicka
Czytaj więcej o: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Konkurs kaligraficzny

Powiększ zdjęcie Konkurs%20kaligraficzny%20-%20zdjęcie%201

Kultura pisma była kiedyś stałym elementem codzienności. Kaligrafowanie stanowiło fascynującą sztukę, niestety, dziś już zapomnianą. Tym bardziej na pochwałę zasługują nasze dwie uczennice - Maria Sławeta i Emilia Kwiecień z klasy 2c, które 23 XI br. przeszły do drugiego etapu V Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego im. Janusza Korzeniowskiego objętego honorowym patronatem Ministra Edukacji.

23 listopada 2021
Małgorzata Górzyńska, Anna Wojnowska - Duplicka
Czytaj więcej o: Konkurs kaligraficzny

Wyjazd ostatniej grupy uczestników projektu do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Logotyp

W dniu 23.11.2021 r.  w ramach realizacji projektu „Doświadczam, rozumiem, tłumaczę – Żerom rozwija kompetencje kluczowe” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, ostatnia grupa Uczestników Projektu wzięła udział zajęciach laboratoryjnych w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Celem zadania było umożliwienie UP pracy metodą badawczą, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, pod nadzorem specjalistów.

23 listopada 2021
Anna Baran
Czytaj więcej o: Wyjazd ostatniej grupy uczestników projektu do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę książek

Powiększ zdjęcie Logo%20NPRC

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

19 listopada 2021
Anna Wojnowska-Duplicka, Beata Zacharska-Guz
Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe na zakup i dostawę książek

Lubię eksperymentować

Logotyp

W dniu 17.11.2021 r.  przeprowadzone zostały kolejne zajęcia w ramach projektu „Doświadczam, rozumiem, tłumaczę – Żerom rozwija kompetencje kluczowe” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Tym razem zajęcia prowadzone przez nauczycielki biologii: Panią Iwonę Dudę, Panią Katarzynę Pióro oraz Panią Annę Baran w trzech pracowniach biologicznych nr 30, 48 i 49 odbywały się pod hasłem „Lubię eksperymentować”.

17 listopada 2021
Anna Baran, Katarzyna Pióro
Czytaj więcej o: Lubię eksperymentować