Jesteś tutaj: Start


Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Logo pilotażu programowania

Najnowsze wydarzenia

Świadectwa dojrzałości - absolwenci 2017

ZAWIADAMIAMY, ŻE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM USTALONYM PRZEZ PRZEWODNICZĄCEGO CENTRALNEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI ODBĘDZIE SIĘ 30 czerwca (piątek) o godz. 1100 w AULI SZKOŁY.

ŚWIADECTWO MOŻE ODEBRAĆ OSOBIŚCIE ABSOLWENT LUB INNA PEŁNOLETNIA OSOBA, KTÓRA POSIADA PISEMNE PEŁNOMOCNICTWO, CZYTELNIE PODPISANE PRZEZ ABSOLWENTA i ZŁOŻONE DO SEKRETARIATU SZKOŁY. TOŻSAMOŚĆ OSOBY UPOWAŻNIONEJ DO ODBIORU ŚWIADECTWA MUSI ZOSTAĆ POTWIERDZONA NA PODSTAWIE DOWODU OSOBISTEGO LUB INNEGO DOKUMENTU ZE ZDJĘCIEM WYDANEGO PRZEZ ORGANY ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ.

21 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Świadectwa dojrzałości - absolwenci 2017

Zmarł Pan Jerzy Jermak

Powiększ zdjęcie Wstążka%20żałobna

Z żalem zawiadamiamy, że zmarł Pan Jerzy Jermak, absolwent I LO z 1959 roku. Msza święta żałobna odbędzie się 20 czerwca o godz. 1300 w Kościele Niepokalanego Serca NMP w Kielcach ul. Urzędnicza 3. Pogrzeb na cmentarzu Prawosławnym w Kielcach.

19 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Zmarł Pan Jerzy Jermak

Światowy Dzień Krwiodawcy

Powiększ zdjęcie Światowy%20Dzień%20Krwidawcy%202017-%20życzenia

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach przesyła życzenia dla Honorowych Dawców Krwi z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy przypadającego na dzień 14 czerwca 2017.

14 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Światowy Dzień Krwiodawcy

Żerom w Europie, Europa w Żeromie

Logo Erasmus+

"Żerom w Europie, Europa w Żeromie" to nazwa projektu programu Erasmus+ KA1, realizowanego w I LO w Kielcach w okresie 01.06.2017 – 30.06.2018.

Głównym celem projektu jest:

  • podniesienie kompetencji zawodowych naszych nauczycieli, a w rezultacie poziomu jakości pracy szkoły,
  • uzyskanie wymiaru organizacji europejskiej,
  • modernizacja procesu nauczania poprzez wprowadzenie zintegrowanego nauczania przedmiotowo-językowego (łączenie treści programowych różnych przedmiotów z językiem angielskim),
14 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Żerom w Europie, Europa w Żeromie