Jesteś tutaj: Start / Projekty / Aktywna tablica

Aktywna tablica

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Lekcja otwarta w klasie 3D

Przejdź do - Lekcja otwarta w klasie 3D

25 października w klasie 3D na lekcji języka hiszpańskiego odbyła się lekcja otwarta przeprowadzona przez Panią Annę Pacak. Jej głównym celem było zaprezentowanie nowych metod dotyczących TIK (Technologia Informacyjno – Komunikacyjna) na lekcjach języków obcych. Podczas zajęć uczniowie poznali nowe słownictwo związane z obowiązkami domowymi oraz utrwalali peryfrazę estar + gerundio pracując na laptopach, jakie otrzymała szkoła w ramach projektu „Aktywna Tablica”. Wykorzystane zostały również przygotowane ćwiczeniach interaktywne na platformie LearningApps oraz Blooket. 

25 października 2021
Czytaj więcej o: Lekcja otwarta w klasie 3D

Lekcja otwarta z języka hiszpańskiego z wykorzystaniem TIK

Przejdź do - Lekcja otwarta z języka hiszpańskiego z wykorzystaniem TIK

W dniu 21.10.2021r nauczyciel języka hiszpańskiego Pani Magdalena Kucab, w klasie 1D przeprowadziła lekcję otwartą z wykorzystaniem TIK. W zajęciach mogli uczestniczyć nauczyciele I LO, VI LO i ZSE w Kielcach w związku z nawiązaną współpracą w ramach sieci szkół.Temat lekcji: En el mundo de los números. Poznajemy liczebniki od 0 do 100 miał na celu zapoznanie uczniów z zasadami tworzenia liczebników głównych w zakresie od 0 do 100.

21 października 2021
Czytaj więcej o: Lekcja otwarta z języka hiszpańskiego z wykorzystaniem TIK

Realizacja programu "Aktywna tablica" - edycja 2020

Od roku szkolnego 2020/2021 nasza szkoła realizuje rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 – „Aktywna tablica”.
W 2020 roku efektywnie wykorzystano czas od momentu zakwalifikowania do programu (3 listopada 2020 r.) na realizację programu „Aktywna Tablica” poprzez zakupienie 5 laptopów, wyznaczenie e-koordynatora, podpisanie porozumienia dotyczącego międzyszkolnej sieci współpracy szkół oraz udział nauczycieli w  cyklu szkoleń obejmujących  głównie wykorzystanie możliwości pakietu Office 365 (Teams, Forms, OneNote ) do tworzenia lekcji z wykorzystaniem narzędzi TIK.

31 grudnia 2020
Czytaj więcej o: Realizacja programu "Aktywna tablica" - edycja 2020