Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Konkurs na karykaturę dyrektora I LO

Przejdź do - Konkurs na karykaturę dyrektora I LO

Informujemy, że 1 miejsce w konkursie na karykaturę dyrektora I LO zdobył Mateusz.... z klasy 1Gg - RODO :)
Czekamy na ogłoszenie jak będzie nagrodzony zwycięzca konkursu.

3 kwietnia 2020

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Komunikat Ministra Edukacji Narodowej

Przejdź do - Komunikat Ministra Edukacji Narodowej

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
Zapoznaj się z trescią komunikatu

11 marca 2020
Czytaj więcej o: Komunikat Ministra Edukacji Narodowej

Odwołanie pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę

Zawiadamiamy, że 10.03.2020 r. maturzyści I LO nie jadą na XXII Pielgrzymkę Maturzystów Diecezji Kieleckiej na Jasną Górę. Planujemy zorganizowanie pielgrzymki dziękczynnej na początku czerwca.

9 marca 2020

Spotkanie z Panem Wojciechem Majem

Przejdź do - Spotkanie z Panem Wojciechem Majem

W dniu 17 lutego w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie, w ramach olimpiady „Zwolnieni Z Teorii”, z Panem Wojciechem Majem, który jest osobą niewidomą. Organizatorkami prelekcji były członkinie projektu „Inny, a może taki sam?”. Pan Wojciech jest założycielem firmy Medison, która zajmuje się produkcją specjalistycznego sprzętu IT dla osób niepełnosprawnych. Zgodził się przyjść i opowiedzieć nam o swoim życiu, jak ono wygląda i jakie trudności napotyka na swojej drodze. Pan Wojciech jest osobą, która żyje pełnią życia, nie czuje się ograniczony przez swoją niepełnosprawność. Zależy mu też, aby inni traktowali go tak jak samych siebie, dlatego cieszymy się, że podzielił się tym z uczniami naszej szkoły. Mamy nadzieję, że to spotkanie wpłynie na sposób w jaki postrzegają osoby niepełnosprawne.

17 lutego 2020