Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Oferta ubezpieczenia uczniów na rok szkolny 2017/2018

Rada Rodziców zaprasza do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia uczniów na rok szkolny 2017/2018.

 

15 września 2017
Czytaj więcej o: Oferta ubezpieczenia uczniów na rok szkolny 2017/2018

Manggha po raz drugi

Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy III a ANNA MOJECJA (opiekun merytoryczny Lilla Winiarska-Mancini) po raz drugi z rzędu zajęła II miejsce w kategorii literackiej konkursu Manggha, zorganizowanego przez XXI LO im. S. I. Witkiewicza – Witkacego w Krakowie i Muzeum Sztuki Japońskiej „Manggha”. Ani, która od października rozpoczyna studia, gratulujemy i życzymy sukcesów w karierze uniwersyteckiej.

28 kwietnia 2017
Lilla Winiarska-Mancini

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty w ramach projektu Pasjonaci Wiedzy

Przejdź do - Zaproszenie na bezpłatne warsztaty w ramach projektu Pasjonaci Wiedzy

Uniwersytet Jana Kochanowskiego i Urząd Miasta w Kielcach serdecznie zapraszają do udziału w projekcie Pasjonaci Wiedzy. Projekt skierowany jest do uzdolnionej młodzieży (min. laureaci konkursów i olimpiad) szkół ponadgimnazjalnych z miasta KIELCE (liceum/technikum klasa 1 lub 2) szczególnie zainteresowanych językami obcymi oraz historią, którzy chcieliby rozwijać swoje pasje naukowe pod kierunkiem kadry akademickiej w formie niekonwencjonalnych zajęć dydaktycznych. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

13 września 2017
Czytaj więcej o: Zaproszenie na bezpłatne warsztaty w ramach projektu Pasjonaci Wiedzy

Imieniny Stefana w Ciekotach

Przejdź do - Imieniny Stefana w Ciekotach

Dnia 2 września 2017 delegacja naszej szkoły (nauczycielki – absolwentki Małgorzata Sobieraj i Lilla Winiarska-Mancini oraz absolwentka Barbara Moćko) reprezentowała nasze Liceum na uroczystości w Ciekotach, zorganizowanej przez Centrum Edukacyjne „Szklany Dom” – Dworek Stefana Żeromskiego w Ciekotach. Solenizanta uczczono śpiewem, tańcem i recytacją wierszy poety regionalnego Jana Gajzlera. Wśród gości obecna była długoletnia kustosz Muzeum Lat Szkolnych S. Żeromskiego, absolwentka naszej szkoły p. Kazimiera Zapałowa, która otrzymała srebrny medal Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Gloria Artis”. Spotkanie uświetniła swoją obecnością p. Barbara Wachowicz.

2 września 2017
Lilla Winiarska-Mancini, Małgorzata Sobieraj