Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Odszedł od nas Pan Dariusz Bulski

Przejdź do - Odszedł od nas Pan Dariusz Bulski

Z żalem zawiadamiamy, że zmarł Pan Dariusz Bulski absolwent I LO z 1989 r. Msza żałobna odbędzie się w sobotę, 22 lipca, o godzinie 11 w kieleckiej Katedrze, a pogrzeb na cmentarzu w Cedzynie. 

20 lipca 2017

Głośne czytanie poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

Przejdź do - Głośne czytanie poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

W dniu 13 czerwca, w holu na parterze, biblioteka szkolna zorganizowała głośne czytanie poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Swój talent recytatorski zaprezentowali, p. profesor Małgorzata Sobieraj oraz uczniowie z klasy 2b, Monika Długosz i Patryk Warchoł. Mamy nadzieję, że krótkie spotkania z literaturą zachęcą niektórych do sięgnięcia po książkę. 

13 czerwca 2017

Świadectwa dojrzałości - absolwenci 2017

ZAWIADAMIAMY, ŻE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM USTALONYM PRZEZ PRZEWODNICZĄCEGO CENTRALNEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI ODBĘDZIE SIĘ 30 czerwca (piątek) o godz. 1100 w AULI SZKOŁY.

ŚWIADECTWO MOŻE ODEBRAĆ OSOBIŚCIE ABSOLWENT LUB INNA PEŁNOLETNIA OSOBA, KTÓRA POSIADA PISEMNE PEŁNOMOCNICTWO, CZYTELNIE PODPISANE PRZEZ ABSOLWENTA i ZŁOŻONE DO SEKRETARIATU SZKOŁY. TOŻSAMOŚĆ OSOBY UPOWAŻNIONEJ DO ODBIORU ŚWIADECTWA MUSI ZOSTAĆ POTWIERDZONA NA PODSTAWIE DOWODU OSOBISTEGO LUB INNEGO DOKUMENTU ZE ZDJĘCIEM WYDANEGO PRZEZ ORGANY ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ.

21 czerwca 2017

Zmarł Pan Jerzy Jermak

Przejdź do - Zmarł Pan Jerzy Jermak

Z żalem zawiadamiamy, że zmarł Pan Jerzy Jermak, absolwent I LO z 1959 roku. Msza święta żałobna odbędzie się 20 czerwca o godz. 1300 w Kościele Niepokalanego Serca NMP w Kielcach ul. Urzędnicza 3. Pogrzeb na cmentarzu Prawosławnym w Kielcach.

19 czerwca 2017