Jesteś tutaj: Start / O szkole / Absolwenci

Absolwenci

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  1. Absolwenci z lat 1923-1949
  2. Absolwenci z lat 1950-1969
  3. Absolwenci z lat 1970-1979
  4. Absolwenci z lat 1980-1989
  5. Absolwenci z lat 1990-1999
  6. Absolwenci z lat 2000-2005
  7. Absolwenci z lat 2006-2009
  8. Absolwenci z lat 2010-2013
  9. Absolwenci z roku 2014

Artykuły

Absolwenci 1923-1949

Wykaz abiturientów, którzy otrzymali świadectwo dojrzałości w latach 1923-1934 Podano za wydawnictwem Sprawozdanie Dyrekcji Gimnazjum Państwowego im. St. Wrońskiego w Kielcach za rok 1933/34, Kielce 1934.

1923

  1. Bieleć Alfred
  2. Dhiżewski Władysław
  3. Komorowski Henryk
  4. Leski Michał
  5. Wątroba Paweł


1924

  1. Dajbóg Gutman Noech
  2. Dudziński Jerzy
  3. Gąsior Andrzej
  4. Sowiński Henryk
  5. Styczeń Stanisław
  6. Wiatr Zenon

 

5 sierpnia 2015
Czytaj więcej o: Absolwenci 1923-1949

Absolwenci 1950-1969

1950

1. Bajder Jerzy Józef
2. Bińkowski Jan
3. Budzyn Tadeusz Antoni
4. Głuszek Jan
5. Gorzelak Arkadiusz
6. Kot Zbigniew
7 Kowalski Jerzy Aleksander
8. Kowalski Zbigniew Julian
9. Kozłowski Jerzy
10 Kuderowicz Zb. Marcin
11. Kwiatkowski Władysław
12. Lagierski Jan
13. Listowski Władysław
14. Malaga Ryszard
15. Olszewski Wacław
16. Ołubin Wacław
17. Pantak Lech Józef
18. Plech Adolf Marian
19. Raus Stanisław
20. Sikora Maciej Tadeusz
21. Topolski Roman Aleksander
22. Wilczkowski Zenon
23. Wójcik Tadeusz Franciszek
24. Wójcikiewicz Jerzy Maciej
25. Wydra Zdzisław Stanisław
26. Zapała Bronisław Jan
27. Żechowski Zbigniew Antoni
28. Dąbek Marian
29. Dudziak Zdzisław
30. Gajdziński Jerzy
31. Gała Wacława Jadwiga
32. Głazek Wiesław
33. Kazański Julian
34. Kozera Ferdynand
35. Lipiec Stanisław
36. Łach Władysław Jan
37. Łataś Leopold
38. Michta Zygmunt
39. Mikoś Andrzej
40. Nidecka Kazimiera
41. Osiecki Zbigniew
42. Pomorski Marian Józef
43. Raczyński Stanisław
44. Rogala Daniel
45. Rogowski Stanisław
46. Ryrak Stanisław
47. Skwark Czesław
48. Telka Zdzisław
49. Tomal Bogdan
50. Twardowski Józef
5l. Włodarczyk Henryk
52. Zaciewski Jerzy
53. Zakrzyński Wiesław 

8 maja 2015
Czytaj więcej o: Absolwenci 1950-1969

Absolwenci 1970-1979

1970

Nie było matur w związku z wydłużeniem nauki w szkole podstawowej 1966/1967

 


1971


1. Badzińska Grażyna
2. Chmura Maria
3. Danek Włodzimierz
4. Derejski Tomasz
5. Gołąb Maria
6. Jaworska Małgorzata
7. Kałamarz Czesław
8. Kęczkowska Danuta
9. Kołodziej Wanda
10. Korbel Beata
11. Łagan Irmina
12. Malinowska Zofia
13. Muciek Ryszard
14. Parys Zofia
15. Rowińska Anna
16. Rutczyńska Elżbieta
17. Rybak Andrzej
18. Serwańska Grażyna
19. Sierpień Ewa
20. Słaby Michał
21. Stęplowska Jadwiga
22. Suckert Małgorzata
23. Urban Anna
24. Urbańska Lidia
25. Wachla Małgorzata
26. Walasek Teresa
27. Woźniak Jolanta
28. Wójcik Włodzimierz
29. Ziecik Teresa
30. Zimnik Wiesława
31. Boczarska Jadwiga
32. Bugajski Marek
33. Derejska Anna
34. Gajewski Jacek
35. German Leszek
36. Goczyńska Ewa
37. Gołębiowska Halina
38. Gruszczyńska Anna
39. Grządka Bożena
40. Jabłoński Stanisław
41. Jagielska Wiesława
42. Kacperska Grażyna
43. Kędzierska Grażyna
44. Kopytek Anna
45. Kowalska Barbara
46. Kozik Tomasz
47. Lewański Andrzej
48. Majcher Elżbieta
49. Majkowska Mariola
50. Morstin Tomasz
51. Oettingen Krzysztof
52. Ożarowski Krzysztof
53. Pastuszko Grażyna
54. Patek Maria
55. Pawłowski Mirosław
56. Piątek Waldemar
57. Sarnecka Jadwiga
58. Sobczyk Maciej
59. Sowińska Barbara
60. Szlesińska Ewa
61. Wiśniewska Anna
62. Wiśniewski Grzegorz
63. Wolska Teresa
64. Zabielska Grażyna
65. Adamus Halina
66. Agijewicz Bogdan
67. Barwicki Jarosław
68. Bełczykowska Ewa
69. Bełczykowska Małgorzata
70. Błachut Andrzej
71. Bujak Ewa
72. Dróżdż Bożena
73. Dziubińska Małgorzata
74. Furgała Ryszard
75. Górnicka Ewa
76. Grzeszczak Małgorzata
77. Jach Alicja
78. Jopek Zbigniew
79. Jurkiewicz Sabina
80. Kaliszewska Danuta
81. Kawczyński Mieczysław
82. Kępka Halina
83. Kolanek Grażyna
84. Kowal Jarosław
85. Łojek Jolanta
86. Mariański Robert
87. Mazur Elżbieta
88. Mazurek Andrzej
89. Michalczyk Bolesław
90. Paradowska Lidia
91. Pawłowski Aleksander
92. Piątkowska Barbara
93. Plesowicz Teresa
94. Poniewska Jolanta
95. Rożek Mariusz
96. Skura Halina
97. Stapor Maria
98. Stefańska Barbara
99. Szymczyk Jerzy
100. Śląski Piotr
101. Tarka Grażyna
102. Tarłowska Krystyna
103. Tłuczyński Andrzej
104. Wydymus Ewa
105. Borkowska Agnieszka
106. Cwalina Zbigniew
107. Dmoch Adam
108. Domoń Andrzej
109. Dukalski Krzysztof
110. Gągol Władysław
111. Godek Jerzy
112. Grzebieniowska Elżbieta
113. Hudyka Anna
114. JureckaEwa
115. Kabata Ewa
116. Kalus Irena
117. Kita Jerzy
118. Komodzińska Elżbieta
119. Kosiarz Małgorzata
120. Kosowski Krzysztof
121. Kowal Krystyna
122. Kowalczyk Elżbieta
123. Mazur Bożena
124. Nocuń Katarzyna
125. Obara Grażyna
126. Ostachowski Ryszard
127. Pałys Bogumiła
128. Pawełczyk Barbara
129. Pfadt Aleksandra
130. Rzepkowska Halina
131. Siudowski Szymon
132. Sowińska Zdzisława
133. Strzałkowski Bogdan
134. Sura Janusz
135. Szczepańska Anna
136. Tamioła Małgorzata
137. Treter Anna
138. Wójcik Halina
139. Żelazny Ewa

11 maja 2015
Czytaj więcej o: Absolwenci 1970-1979

Absolwenci 1980-1989

1980

1. Dętka Dorota
2. Dzierżak Marzena
3. Dziuba Jolanta
4. Fiuk Ilona
5. Gacka Dorota
6. Glejzer Michał
7. Guzy Marzena
8. Kassner Ewa
9. Kołomański Piotr
10. Kowalska Bogusława
11. Krzywicka Halina
12. Kussal Agnieszka
13. Machniewska Maria
14. Mojecka Halina
15. Mróz Ewa
16. Ostrowska Małgorzata
17. Piasecki Paweł
18. Radomska Ewa
19. Samczyńska Grażyna
20. Schirmer Dorota
21. Śmigielska Małgorzata
22. Tokarska Izabela
23. Turek Ewa
24. Węgorzewska Magdalena
25. Wirecka Małgorzata
26. Wróblewski Jan
27. Zapała Bożena
28. Zarychta Anna
29. Zimnicka Ewa
30. Żak Elżbieta
31. Banach Grażyna
32. Branie wska Renata
33. Chlebna Anna
34. Edelbaum Ewa
35. Figarski Przemysław
36. Frankiewicz Małgorzata
37. Gierak Marek
38. Gil Jerzy
39. Gronowska Elżbieta
40. Hoffmann Robert
41. Hurlak Zbigniew
42. Janus Ewa
43. Kajtek Dariusz
44. Kała Zbigniew
45. Karczewska Dorota
46. Kawa Magdalena
47. Kowalski Tomasz
48. Kumor Beata
49. Leydo Piotr
50. Matla Urszula
51. Mijas Jarosław
52. Miodek Joanna
53. Mróz Wojciech
54. Oksiński Janusz
55. Oskard Robert
56. Ozimina Beata
57. Rachunek Cezary
58. Radowicz Katarzyna
59. Robak Edyta
60. Robak Jacek
61. Skrzypczak Dariusz
62. Szcześniak Wiesław
63. Szlagowski Marek
64. Szymańska Beata
65. Trylska Anna
66. Zaława Zbigniew
67. Zapała Ewa
68. Ziach Waldemar
69. Żarnowiec Ewa
70. Żołądek Alina
71. Borek Teresa
72. Buduła Sławomir
73. Dziopa Zbigniew
74. Dziurzyńska Elżbieta
75. Gondek Małgorzata
76. Grzegorczyk Andrzej
77. Guca Anna
78. Hadryś Mariola
79. Idzikowska Lołita
80. Jurek Iwona
81. Juszczyk Barbara
82. Kucharski Jarosław
83. Kuziemka Magdalena
84. Kwasiborska Dorota
85. Lasia Anna
86. Matuliński Ryszard
87. Miodek Marzena
88. Misiuda Witold
89. Miszczyk Jarosław
90. Mochocka Mirosława
91. Obara Dorota
92. Pasek Jarosław
93. Piotrowicz Janusz
94. Pniewski Cezary
95. Przybylski Andrzej
96. Sieczkowski Leszek
97. Sobierajska Mariola
98. Stępień Bożena
99. Szewczyk Zbigniew
100. Topór Mirosław
101. Węgiel Maria
102. Witecki Adam
103. Adamska Maria
104. Armański Wojciech
105. Baczyńska Joanna
106. Baranowska Beata
107. Cieślak Marzena
108. Czarnecka Ewa
109. Domagała Sławomir
110. Dominiczak Ewa
111. Durlik Bożena
112. Dziurski Paweł
113. Kotwica Lucjan
114. Kowalska Maria
115. Kruczkowska Beata
116. Kruczkowska Renata
117. Laprus Anna
118. Łukawska Bożena
119. Maciejczyk Dorota
120. Mazurek Wiesław
121. Miłoszewska Ewa
122. Moćko Beata
123. Pindral Anna
124. Plewa Maria
125. SidorukAnna
126. Sitarz Zdzisława
127. Skarbecka Grażyna
128. Skowerski Rafał
129. Słowiok Ewa
130. Stępień Beata
131. Strzemińska Joanna
132. Tomczyk Leszek
133. Wawrzeńczyk Teresa
134. Wielgus Ewa
135. Ziółkowski Dariusz
136. Żakowski Andrzej
137. Braszak Elżbieta
138. Ciechoński Witold
139. Domagała Renata
140. Florkiewicz Mirosława
141. Frankiewicz Renata
142. Górak Bożena
143. Janus Marzena
144. Jastrzębski Sławomir
145. Kamińska Małgorzata
146. Klamczyńska Grażyna
147. Klusek Dorota
148. Kmiecicka Beata
149. Koska Iwona
150. Kowalska Alicja
151. Lepucka Jolanta
152. Łukasiewicz Mariola
153. Malinowska Jolanta
154. Marasek Anna
155. Marud Marzena
156. Marud Teresa
157. Michalska Lidia
158. Mielczarek Zofia
159. Nowak Ilona
160. Sikorska Iwona
161. Szplit Beata
162. Terlecki Robert
163. Tworogowska Anna
164. Wielchorski Mirosław
165. Wojtasik Andrzej
166. Zamojska Małgorzata
167. Zaręba Joanna
168. Zembala Jerzy
169. Zuber Krzysztof

11 maja 2015
Czytaj więcej o: Absolwenci 1980-1989