Strona główna

Logo pilotażu programowania

Najnowsze wydarzenia

Zapytanie ofertowe nr 2 na zakup i dostawę książek

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zaprasza do składania ofert na zakup i dostawę książek do biblioteki szkolnej w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

24 lipca 2017
Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe nr 2 na zakup i dostawę książek

Odszedł od nas Pan Dariusz Bulski

Powiększ zdjęcie Wstążka%20żałobna

Z żalem zawiadamiamy, że zmarł Pan Dariusz Bulski absolwent I LO z 1989 r. Msza żałobna odbędzie się w sobotę, 22 lipca, o godzinie 11 w kieleckiej Katedrze, a pogrzeb na cmentarzu w Cedzynie. 

20 lipca 2017
Czytaj więcej o: Odszedł od nas Pan Dariusz Bulski

Ogłoszenie o konkursie ofert na prowadzenie małej gastronomii

Dyrektor I LO w Kielcach ogłasza konkurs ofert na prowadzenie małej gastronomii z własnym zapleczem gastronomicznym oraz punktu ksero

5 lipca 2017
Czytaj więcej o: Ogłoszenie o konkursie ofert na prowadzenie małej gastronomii

Świadectwa dojrzałości - absolwenci 2017

ZAWIADAMIAMY, ŻE ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM USTALONYM PRZEZ PRZEWODNICZĄCEGO CENTRALNEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI ODBĘDZIE SIĘ 30 czerwca (piątek) o godz. 1100 w AULI SZKOŁY.

ŚWIADECTWO MOŻE ODEBRAĆ OSOBIŚCIE ABSOLWENT LUB INNA PEŁNOLETNIA OSOBA, KTÓRA POSIADA PISEMNE PEŁNOMOCNICTWO, CZYTELNIE PODPISANE PRZEZ ABSOLWENTA i ZŁOŻONE DO SEKRETARIATU SZKOŁY. TOŻSAMOŚĆ OSOBY UPOWAŻNIONEJ DO ODBIORU ŚWIADECTWA MUSI ZOSTAĆ POTWIERDZONA NA PODSTAWIE DOWODU OSOBISTEGO LUB INNEGO DOKUMENTU ZE ZDJĘCIEM WYDANEGO PRZEZ ORGANY ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ.

21 czerwca 2017
Czytaj więcej o: Świadectwa dojrzałości - absolwenci 2017