Curso Intensivo de Español y Metodología CLIL para Profesores (Intensywny kurs j. hiszpańskiego i medoda CLIL dla nauczycieli)

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 października 2017

Barcelona, Spain
16.10.2017 – 21.10.2017
Participant: Małgorzata Sobieraj

 

Dnia 15 października 2017 wieczorem różowy aeroplan linii WIZZAIR osiadł bezpiecznie na lotnisku w Barcelonie... i już po 45 minutach jazdy metrem przemykałam się uliczkami miasta taszcząc walizę, która tak łomotała po bruku, że pewnie pobudziłam wszystkich śpiących snem sprawiedliwego mieszkańców.
Zajęcia odbywały się w godz. 9.00-14.00. Moja grupa okazała się nieliczna, ale śliczna: dwoje Włochów, Norweżka i ja.  Wykładowca był doskonale przygotowany i dowcipnie prowadził zajęcia. Pracowaliśmy  intensywnie i wchłanialiśmy wiedzę z dużym zapałem i zaangażowaniem. Nie było prac domowych- hurra!!!

Za to był czas na zwiedzanie miasta i wtapianie się w tamtejszą atmosferę i kulturę. A pokojowe manifestacje separatystów katalońskich tylko dodawały kolorytu. Powróciłam na ojczyzny łono bogata w nowe doświadczenia różnego typu i właśnie dlatego takie wyjazdy są niezastąpioną okazją do poszerzania horyzontów i otwierania się na świat. POLECAM!!!

Galeria

 • Powiększ zdjęcie Kurs w Barcelonie - zdjęcie 1

  Kurs w Barcelonie - zdjęcie 1

 • Powiększ zdjęcie Kurs w Barcelonie - zdjęcie 2

  Kurs w Barcelonie - zdjęcie 2

 • Powiększ zdjęcie Kurs w Barcelonie - zdjęcie 3

  Kurs w Barcelonie - zdjęcie 3