2013-2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Olimpiady przedmiotowe 2013-2021

WYKAZ LAUREATÓW i FINALISTÓW OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH ORAZ OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW W LATACH 2013 – 2017.

Lp.Imię i nazwiskoKlasaRok szkolnyZdobyty tytułNazwa olimpiady
1 Julia Wierzbicka   2020/2021  Finalistka Olimpiada Filozoficzna
2 Aleksandra Bieniek   2020/2021 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
3 Marcin Dragan    2019/2020 Finalista Olimpiada Wiedzy o Świecie Antycznym 
4 Aleksandra Bednarczyk   2019/2020 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
5 Gabriela Różycka   2019/2020 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
6 Katarzyna Borek   2019/2020 Finalistka Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
7 Małgorzata Misztal 3 B 2018/2019 Finalistka Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 8 Miłosz Nesterowicz 3 E 2017/2018 Finalista Olimpiada Biologiczna
9 Miłosz Nesterowicz 3 E 2017/2018 Finalista Olimpiada Ekologiczna
 10 Patryk Lewczuk 2 E 2017/2018 Finalista Olimpiada Ekologiczna 
11 Oskar Gad 3 C 2017/2018 Finalista Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
12 Filip Orliński 3 F 2017/2018 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia
13 Agnieszka Szychowska 3 H 2017/2018 Finalistka Olimpiada Wiedzy Technicznej

14

Jakub Raduszewski 3 F 2016/2017 Finalista Olimpiada Geograficzna

15

Jakub Raduszewski 3 F 2016/2017 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia

16

Wiktoria Kij 3 D 2016/2017 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

17

Karolina Kozieł 3 E 2015/2016 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
18 Aneta Zimoląg 2 D
2015/2016 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
19 Daniel Wesołowski 2 F
2015/2016 Finalista Olimpiada  Przedsiębiorczości
20 Martyna Zielińska 2 A 2015/2016 Finalistka Olimpiada Języka Hiszpańskiego
21 Klaudia Fitał 3 F 2015/2016 Finalistka Olimpiada Języka Hiszpańskiego
22 Magdalena Kaprzyk 3 F 2015/2016 Laureatka Ogólnopolska Olimpiada „”O diamentowy Indeks  AGH”  (geografia)
23 Wiktor Wrona 3 F 2015/2016 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „”O diamentowy Indeks  AGH”  (geografia)
24 Karol Mrozek 3 H 2015/2016 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „”O diamentowy Indeks  AGH” (fizyka)
25 Maksym Błaszczykowski 3 B 2014/2015 Laureat Olimpiada Wiedzy o Prawie
26 Karolina Kozieł 2 E 2014/2015 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
27 Magdalena Mehel 2 E 2014/2015 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
28 Adam Sękowski 3 D 2014/2015 Laureat Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
29 Damian Duda 3 B 2014/2015 Finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Medialnej
30 Paweł Jaworski
3 E
2013/2014 Finalista Olimpiada Ekologiczna
31 Paweł Jaworski 3 E 2013/2014 Finalista Olimpiada Biologiczna
32 Paweł Jaworski 3 E 2013/2014 Finalista Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
33 Magdalena Jasińska 3 D
2013/2014 Finalistka Olimpiada Ekologiczna
34 Rafał Gębski 3 H 2013/2014 Finalista VII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” - matematyka
35 Maciej Krzywda 3 F
2013/2014 Laureat VII Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH w dziedzinie geografii
36 Roman Hnatyuk 3 E 2013/2014 Finalista  Olimpiada Języka Rosyjskiego
7 marca 2016