Absolwenci 1970-1979

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
11 maja 2015

1970

Nie było matur w związku z wydłużeniem nauki w szkole podstawowej 1966/1967

 


1971


1. Badzińska Grażyna
2. Chmura Maria
3. Danek Włodzimierz
4. Derejski Tomasz
5. Gołąb Maria
6. Jaworska Małgorzata
7. Kałamarz Czesław
8. Kęczkowska Danuta
9. Kołodziej Wanda
10. Korbel Beata
11. Łagan Irmina
12. Malinowska Zofia
13. Muciek Ryszard
14. Parys Zofia
15. Rowińska Anna
16. Rutczyńska Elżbieta
17. Rybak Andrzej
18. Serwańska Grażyna
19. Sierpień Ewa
20. Słaby Michał
21. Stęplowska Jadwiga
22. Suckert Małgorzata
23. Urban Anna
24. Urbańska Lidia
25. Wachla Małgorzata
26. Walasek Teresa
27. Woźniak Jolanta
28. Wójcik Włodzimierz
29. Ziecik Teresa
30. Zimnik Wiesława
31. Boczarska Jadwiga
32. Bugajski Marek
33. Derejska Anna
34. Gajewski Jacek
35. German Leszek
36. Goczyńska Ewa
37. Gołębiowska Halina
38. Gruszczyńska Anna
39. Grządka Bożena
40. Jabłoński Stanisław
41. Jagielska Wiesława
42. Kacperska Grażyna
43. Kędzierska Grażyna
44. Kopytek Anna
45. Kowalska Barbara
46. Kozik Tomasz
47. Lewański Andrzej
48. Majcher Elżbieta
49. Majkowska Mariola
50. Morstin Tomasz
51. Oettingen Krzysztof
52. Ożarowski Krzysztof
53. Pastuszko Grażyna
54. Patek Maria
55. Pawłowski Mirosław
56. Piątek Waldemar
57. Sarnecka Jadwiga
58. Sobczyk Maciej
59. Sowińska Barbara
60. Szlesińska Ewa
61. Wiśniewska Anna
62. Wiśniewski Grzegorz
63. Wolska Teresa
64. Zabielska Grażyna
65. Adamus Halina
66. Agijewicz Bogdan
67. Barwicki Jarosław
68. Bełczykowska Ewa
69. Bełczykowska Małgorzata
70. Błachut Andrzej
71. Bujak Ewa
72. Dróżdż Bożena
73. Dziubińska Małgorzata
74. Furgała Ryszard
75. Górnicka Ewa
76. Grzeszczak Małgorzata
77. Jach Alicja
78. Jopek Zbigniew
79. Jurkiewicz Sabina
80. Kaliszewska Danuta
81. Kawczyński Mieczysław
82. Kępka Halina
83. Kolanek Grażyna
84. Kowal Jarosław
85. Łojek Jolanta
86. Mariański Robert
87. Mazur Elżbieta
88. Mazurek Andrzej
89. Michalczyk Bolesław
90. Paradowska Lidia
91. Pawłowski Aleksander
92. Piątkowska Barbara
93. Plesowicz Teresa
94. Poniewska Jolanta
95. Rożek Mariusz
96. Skura Halina
97. Stapor Maria
98. Stefańska Barbara
99. Szymczyk Jerzy
100. Śląski Piotr
101. Tarka Grażyna
102. Tarłowska Krystyna
103. Tłuczyński Andrzej
104. Wydymus Ewa
105. Borkowska Agnieszka
106. Cwalina Zbigniew
107. Dmoch Adam
108. Domoń Andrzej
109. Dukalski Krzysztof
110. Gągol Władysław
111. Godek Jerzy
112. Grzebieniowska Elżbieta
113. Hudyka Anna
114. JureckaEwa
115. Kabata Ewa
116. Kalus Irena
117. Kita Jerzy
118. Komodzińska Elżbieta
119. Kosiarz Małgorzata
120. Kosowski Krzysztof
121. Kowal Krystyna
122. Kowalczyk Elżbieta
123. Mazur Bożena
124. Nocuń Katarzyna
125. Obara Grażyna
126. Ostachowski Ryszard
127. Pałys Bogumiła
128. Pawełczyk Barbara
129. Pfadt Aleksandra
130. Rzepkowska Halina
131. Siudowski Szymon
132. Sowińska Zdzisława
133. Strzałkowski Bogdan
134. Sura Janusz
135. Szczepańska Anna
136. Tamioła Małgorzata
137. Treter Anna
138. Wójcik Halina
139. Żelazny Ewa

1972

1. Adamczyk Włodzimierz
2. Borowiecki Lech
3. Czuraj Paweł
4. Daranowski Michał
5. Dąbrowski Andrzej
6. Dziadek Bożena
7. Ekiert Elżbieta
8. Fudala Jan
9. Fudala Małgorzata
10. Gierczak Jarosław
11. Gola Marek
12. Hulicki Zbigniew
13. Jelińska Beata
14. Kałuża Zofia
15. Kawecki Andrzej
16. Kotwica Włodzimierz
17. Kozak Danuta
18. Kućmińska Joanna
19. Lemiech Halina
20. Leśniewska Zofia
21. Pedrycz Witold
22. Piątkowska Małgorzata
23. Pietrzak Jarosław
24. Pobocha Zbigniew
25. Polak Grażyna
26. Poniewierka Hanna
27. Rutczyński Tomasz
28. Sernik Katarzyna
29. Skalska Anna
30. Stawowy Halina
31. Stengel Bogumiła
32. Strój wąs Krystyna
33. Szczepańczyk Iwona
34. Szopa Anna
35. Tylkowska Zofia
36. WysockaAnna
37. Wyszyńska Jolanta
38. Baran Witold
39. Berke Grażyna
40. Burzyńska Ewa
41. Cisowska Grażyna
42. Dankowska Anna
43. Dombrowski Piotr
44. Gawęcka Krtystyna
45. Głodzik Mieczysław
46. Grochot Jadwiga
47. Grzegorzewska Ewa
48. Grzesiak Ewa
49. Janowski Jarosław
50. Jurkiewicz Ewa
51. Korpikiewicz Grażyna
52. Kosela Jolanta
53. Kowalska Anna
54. Kula Ewa
55. Lebiedowicz Grzegorz
56. Lubieniecka Grażyna
57. Mastyna Jolanta
58. Matwin Robert
59. Michalec Danuta
60. Mroczek Andrzej
61. Nachyla Elżbieta
62. Nowakowski Jacek
63. Okła Jolanta
64. Ornatowska Grażyna
65. Osiecki Wojciech
66. Otręba Aleksandra
67. Sieniek Maria
68. Skwarliński Andrzej
69. Sygut Jacek
70. Świeżewski Marek
71. Świt Danuta
72. Tarka Anna
73. Telka Jarosław
74. Wilczyński Sławomir
75. Zaród Jan
76. Arendarski Krzysztof
77. Caban Alicja
78. Doniec Ewa
79. Firmanty Jerzy
80. Gąsiorowski Janusz
81. Górlicka Irena
82. Jach Krystyna
83. Jagiełło Witold
84. Jakubczak Ewa
85. Jakubowski Jerzy
86. Jawur Danuta
87. Król Grażyna
88. Krzemień Grażyna
89. Madejski Mirosław
90. Małysa Wanda
91. Mania Bożena
92. Matulińska Janina
93. Matyjaszczyk Lidia
94. Milcarz Leokadia
95. Molecka Grażyna
96. Pałosz Anna
97. Pawlik Teresa
98. Rola Lidia
99. Smożewska Magdalena
100. Tarłowska Małgorzata
101. Toporska Bożena
102. Wiewiórowska Jolanta
103. Wrona Tamara
104. Zaborak Barbara
105. Zacharz Włodzimierz
106. Zapała Henryk
107. Ziembińska Lidia
108. Ziółkowska Grażyna
109. Adamczyk Ewa
110. Banasik Marek
111. Bartosik Teresa
112. Bochyńska Alicja
113. Chmura Andrzej
114. Drybała Grażyna
115. Gorzkowski Leszek
116. Górecki Jerzy
117. Gumuła Jerzy
118. Jarosz Artur
119. Kotaś Magdalena
120. Kwiatkowska Wiesława
121. Leszczyńska Krystyna
122. Markiewicz Anna
123. Niewada Bogdan
124. Nowaczek Anna
125. Petryka Anna
126. Podolska Ewa
127. Sawicki Tadeusz
128. Sęk Anna
129. Siek Janusz Tadeusz
130. Siewiera Waldemar
131. Stępień Wiesława
132. Szczepańczyk Grażyna
133. Trybus Barbara
134. Wawrzyk Jerzy
135. Widlińska Cecylia
136. Wittek Andrzej
137. Zapała Teresa
138. Andrzejewska Jolanta
139. Bucik Grażyna
140. Bulska Barbara
141. Cedro Hanna
142. Chanas Wacław
143. Daleszak Elżbieta
144. Durlik Aldona
145. Gajus Anna
146. Gil Zofia
147. Gładki Andrzej
148. Gruzd vel Gruzdow Grażyna
149. Grzyb Leszek
150. Horodyńska Anna
151. Kmiecik Ewa
152. Kocik Małgorzata
153. Krzystek Lidia
154. Lesiak Elżbieta
155. Ludwikowska Małgorzata
156. Łacny Danuta
157. Maludziński Leszek
158. Masternak Izabella
159. Miszczyk Andrzej
160. Misztal Stanisław
161. Młynarski Marek
162. Okińczyc Aleksandra
163. Pak Jolanta
164. Pióro Jadwiga
165. Polakowska Alicja
166. Prędota Halina
167. Rudnicka Maria
168. Rzepkowska Ewa
169. Silska Dorota
170. Słowińska Elżbieta
171. Szkatuła Krzysztof
172. Szmidt Sławomir
173. Szymańska Małgorzata
174. Truszkowska Elżbieta
175. Wendland Małgorzata
176. Wesołowski Tomasz
177. Wincukiewicz Anna
178. Wodzyńska Bożena
179. Zajdowska Elżbieta
180. Zygan Wojciech

 

1973

1. Basaj Sławonir
2. Czerwińska Małgorzata
3. DerejskaAnna
4. Hatalski Andrzej
5. Janaszek Marian
6. Kosmala Jadwiga
7. Krawczyk Roman
8. Markiewicz Grażyna
9. Miodek Lidia
10. Piotrowski Jerzy
11. Szafaryn Maria
12. Banasik Małgorzata
13. Bartosz Krzysztof
14. Burczyn Wojciech
15. Bzowska Barbara
16. Cebula Inez
17. Dziekan Tadeusz
18. Fiuk Małgorzata
19. Furtak Elżbieta
20. Gąsiorkiewicz Stanisław
21. Golemiec Bogumiła
22. Grela Adam
23. Grychowska Małgorzata
24. Kałamarz Elżbieta
25. Kaleta Bożena
26. Kawecka Janina
27. Kopeć Olga
28. Kornaś Barbara
29. Kotwica Zdzisław
30. Kowalczyk Danuta
31. Król Grażyna
32. Królikowska Dobiesława
33. Malaga Małgorzata
34. Pawełczyk Marek
35. Smaga Jacek
36. Sobieraj Ryszard
37. Stypuła Ewa
38. Szczepańczyk Ewa
39. Szmaidel Beata
40. Szopiński Jan
41. Ślefarski Albert
42. Wojciechowska Jadwiga
43. Wosińska Barbara
44. Wójcik Bożena
45. Zbożeń Jerzy
46. Żarnowska Małgorzata
47. Żelaszczyk Janusz
48. Barańska Jolanta
49. Barchan Anna
50. Bednarczyk Urszula
51. Bieniak Tatiana
52. Bilska Barbara
53. Czarnoskutow Lidia
54. Derecka Anna
55. Dobrowolska Anna
56. GebickaAnna
57. Gola Marian
58. Grzebieniowska Jadwiga
59. Hatys Stefan
60. Jagusztyn Grażyna
61. Kaim Krystyna
62. Kanarek Jadwiga
63. Kapuścik Marek
64. Kordon Zbigniew
65. Kosoń Lidia
66. Kowalczyk Aleksandra
67. Kula Marek
68. Kulczycka Renata
69. Kutryś Bożena
70. Malec Jerzy
71. Malejka Grażyna
72. Mazur Anna
73. Myśliński Janusz
74. Olszewska Ewa
75. PasowskaAnna
76. Pedrycz Włodzimierz
77. Piasecka Mariola
78. Polak Jolanta
79. Rybak Ewa
80. Stanisz Jerzy
81. Strzelczyńska Henryka
82. Szymańska Joanna
83. Szymnik Jan
84. Ujma Mirosław
85. Wender Danuta
86. Wojsław Małgorzata
87. Wójcik Jacek
88. Adamkiewicz Emilia
89. Bąk Maria
90. Brożyna Małgorzata
91. Bubnow Magdalena
92. Cieślicka Maria
93. Cybulska Ewa
94. Dąbrowska Małgorzata
95. Durlik Ewa
96. Grela Zofia
97. Grochot Grażyna
98. Hadt Janusz
99. Jach Marek
100. Jamroz Małgorzata
101. Jasiński Jarosław
102. Jaśnikowska Iwona
103. Krogulec Bożena
104. Król Tadeusz
105. Krakowski Leszek
106. Laskowska Tatiana
107. Lipiec Elżbieta
108. Mazurek Anna
109. Michta Jerzy
110. Niedzielski Marek
111. Nocuń Grzegorz
112. Osiecka Agnieszka
113. Ostrowska Joanna
114. Pietrow Elżbieta
115. Pietrzak Anna
116. Romszajd Joanna
117. Różański Przemysław
118. Sierpień Marek
119. Smolarczyk Ewa
120. Stonawski Andrzej
121. Stonawski Wiesław
122. Stopa Antonina
123. Suckert Jarosław
124. Wawrzykowska Grażyna
125. Woźniak Sławomir
126. Wójcicki Zbigniew
127. Zembala Włodzimierz
128. Ziętal Zbigniew
129. Adamek Dariusz
130. Antolski Zdzisław
131. Baran Elżbieta
132. Bilska Alicja
133. Ciszewska Małgorzata
134. Czernichowska Lidia
135. Daniel Kazimierz
136. Guzik Stefan
137. Hut Hanna
138. Jabłońska Lidia
139. Kopeć Alicja
140. Korus Henryk
141. Kot Marta
142. Kozieł Anna
143. Krupa Jolanta
144. Kwapisz Ewa
145. Marnocha Jolanta
146. Maziarek Wiesława
147. Musiał Iwona
148. Niemczyk Teresa
149. Niesiobędzka Aleksandra
150. Orczyk Adriana
151. Pastucha Marek
152. Pawlaczyk Jerzy
153. Piasecki Andrzej
154. Radziszewski Leszek
155. Rzepkowska Elżbieta
156. Sieczko Marek
157. Sieśkiewicz Ewa
158. Skupiński Wojciech
159. Strzałkowski Jerzy
160. Szczepaniak Joanna
161. Treska Anna
162. Urbański Andrzej
163. Wilk Henryk
164. Wojciechowska Hanna
165. Wrona Elżbieta
166. Zych Sławomir
167. Borzęcki Krzysztof
168. Drążewska Teresa
169. Frankowicz Piotr
170. Gil Grażyna
171. Grochal Włodzimierz
172. Hajzral Mirosława
173. Jaguś Anna
174. Jaworski Zdzisław
175. Karnicka Krystyna
176. Kawalec Tomasz
177. Krogulec Maria
178. Królikowski Zbigniew
179. Kundera Elżbieta
180. Kurkowski Jerzy
181. KuteraAnna
182. Laskowska Bogumiła
183. Lebiedowicz Marek
184. Maurycy Jadwiga
185. Mazurek Janina
186. Mołda Krystyna
187. Oettingen Mirosław
188. Ostrowska Hanna
189. Pawłowicz Barbara
190. Pela Andrzej
191. Piotrowski Zbigniew
192. Powroźnik Maria
193. Sieczko Witold
194. Sobich Jerzy
195. Wieczorek Elżbieta
196. Wojsa Grażyna
197. Wolska Ewa
198. Woźniakowska Aleksandra
199. Zieliński Cezary
200. Zyzik Jan
201. Żyłka Jerzy

 

1974

1. Barańska Barbara
2. Barwicka Barbara
3. Bochenek Maria
4. Czarna Jadwiga
5. Dudała Małgorzata
6. Gala Elżbieta
7. Gardyński Adam
8. Gawlik Jacek
9. Jarosińska Krystyna
10. Jędrzejowska Barbara
11. Kallewicz Artur
12. Karyś Lidia
13. Kłusek Grażyna
14. Kobryń Aleksandra
15. Kowalska Anna
16. Kowalska Małgorzata
17. Kozieł Grażyna
18. Krężołek Alicja
19. Krakowski Marek
20. Kwiecińska Jolanta
21. Lesiak Marta
22. Łubek Barbara
23. Łukasik Maria
24. Markowicz Grażyna
25. Mastyna Kornelia
26. Matyjaszczyk Martyna
27. Mazurczak Wanda
28. Mielicka Halina
29. Mikołajczyk Lidia
30. Nowacka Halina
31. Ostachowicz Ewa
32. Pecel Wiktoria
33. Piątek Izabela
34. Piątek Lucyna
35. Przemyski Alojzy
36. Rogowska Zdzisława
37. Rylska Elżbieta
38. Szulińska Agnieszka
39. Teliga Renata
40. Tewińska Marta
41. Wielgus Elżbieta
42. Wójcik Elżbieta
43. Wójcik Hanna
44. Biały Jolanta j
45. Borkowski Krzysztof
46. Czuba Mirosława
47. Domagała Barbara
48. Juchnowski Marek
49. Kasprowicz Narcyza Bożena
50. Kasza Robert
51. Kukła Zbigniew
52. Łagan Justyna
53. Małek Andrzej
54. Mazur Aleksandra
55. Nocuń Andrzej
56. Nowak Bożena
57. Olbiński Tomasz
58. Ossowski Jan
59. Parliński Jarosław
60. Poinc Leszek
61. Ramska Bożena
62. Sitnik Wiesław
63. Skwarciak Roman
64. Skwarliński Mirosław
65. Sonik Aleksandra
66. Stachowicz Lidia
67. Stępniewska Jolanta
68. Szczeciński Donat
69. Szmaciarska Teresa
70. Szymaszek Lidia
71. Włóka Ewa
72. Wolska Krystyna
73. Zielińska Dorota
74. Ziółkowska Bożena
75. Zyguła Krzysztof
76. Żeber Anna
77. Banaszek Grażyna
78. Bojczuk Dariusz
79. Burtnik Wiesława
80. Cieślak Halina
81. Duda Danuta
82. Dziekan Leszek
83. Ekiert Wojciech
84. Faliszewski Ireneusz
85. Gawron Maria
86. Gąsior Halina
87. Gola Witold
88. Hahn Małgorzata
89. Korbiński Mariusz
90. Kordon Ewa
91. Kraśnicki Michał
92. Kumor Andrzej
93. Kwapisz Leszek
94. Marciniak Jerzy
95. Miller Iwona
96. Mogielska Ewa
97. Nadera Ewa
98. Pestkowska Maria
99. Piątek Lech.
100. Pietraszek Ireneusz
101. Pietrzyk Paweł
102. Praczko Janusz
103. Rubinowski Grzegorz
104. Rudnicka Grażyna
105. Silska Agnieszka
106. Słopiecki Jerzy
107. Szuba Andrzej
108. Świtalska Elżbieta
109. Wierzchosławska Mirosława
110. Wolny Aleksandra
111. Wolszczak Elżbieta
112. Wrona Grażyna
113. Zaręba Grażyna
114. Zygan Maria
115. Barański Janusz
116. Białkiewicz Włodzimierz
117. Bielas Elżbieta
118. Borkowska Anna
119. Bzowska Hanna
120. Cedro Jadwiga
121. Chałupka Mirosław
122. Cieśla Witold
123. Domagała Mirosława
124. Domoradzka Grażyna
125. Dragan Ryszard
126. Duda Barbara
127. Furgała Zbigniew
128. Gadomska Bożena
129. Goczyński Cezary
130. Grabowska Iwona
131. Jaszczyk Elżbieta
132. Kapuścińska Alicja
133. Kądracka Małgorzata
134. Krawczyk Teresa
135. Kwaśniewski Krzysztof
136. Kwietniewski Antoni
137. Małysa Krystyna
138. Marcinkowski Zbigniew
139. Młynarczyk Elżbieta
140. Nowakowski Radosław
141. Ostrowska Barbara
142. Petryka Lucyna
143. Pietrasik Bożena
144. Pisarska Marta
145. Podlewska Barbara
146. Pokutyńska Barbara Stanisława
147. Poletek Elżbieta
148. Przeździk Mariola
149. Rybak Barbara
150. Rybicka Urszula
151. Sadkowska Joanna
152. Sadkowska Marta
153. Szmatoła Sławomir
154. Szyszka Maria
155. Ślęzak Bogusław
156. Wijas Małgorzata
157. Wikło Zofia
158. Wojtaś Jolanta
159. Wypych Ewa
160. Armada Andrzej
161. Baran Jolanta
162. Barańska Iwona
163. Bartoszewicz Andrzej
164. Biesaga Urszula
165. Błońska Danuta Mariola
166. Boczarska Ewa
167. Cendrowicz Wanda
168. Gałda Ryszard
169. Gawęcka Jadwiga
170. Gołąb Małgorzata
171. Jach Jolanta
172. Janczak Adam
173. Jarosińska Teresa
174. Jedynak Bożena
175. Kowaliński Romuald
176. Kowalska Jolanta
177. Kubicki Jerzy
178. Kwiecień Anna
179. Kwietniewska Barbara
180. Lech Lidia
181. Lis Zbigniew
182. Łuszczyńska Barbara
183. Modrzejewski Maciej
184. Mojecka Bożena
185. Murzewicz Grzegorz
186. Okrzeja Jerzy
187. Paczewska Barbara
188. Paplińska Ewa
189. Piątkowski Grzegorz
190. Pietrow Małgorzata
191. Piotrowicz Anna
192. Serek Halina
193. Skura Małgorzata
194. Szerla Małgorzata
195. Szrajder Irena
196. Sztuk Aleksandra
197. Tutaj Andrzej
198. Welk Krystyna
199. Woźniak Krzysztof
200. Wyrąbkiewicz Bożena

 

1975

1. Famulski Waldemar
2. Kuliński Janusz
3. Majewski Sławomir
4. Musiał Józefa Irena
5. Buczkowska Anna
6. Bunio Anna
7. Cedro Ewa
8. Cedro Maria Jolanta
9. Chrapkiewicz Andrzej
10. Cicha Beata
11. Cielątkowska Bożena
12. Cieślak Leszek
13. Gliński Waldemar
14. Godzińska Anna
15. Gosudarski Marek
16. Gruszczak Jadwiga
17. Janulewicz Małgorzata
18. Kędziora Łucja
19. Kleszczowska Ewa
20. Kozak Ewa
21. Kuciara Jolanta
22. Lasota Elżbieta
23. Leszczyński Mirosław
24. Michta Andrzej
25. Pasturczak Anna
26. Poletek Lidia
27. Pyzik Małgorzata
28. Rek Ewa
29. Smuga Elżbieta
30. Stępień Justyna
31. Sypuła Urszula
32. Terelak Barbara
33. Trepka Małgorzata
34. Trzaska Jolanta
35. Wojcieszko Elżbieta
36. Ziemba Małgorzata
37. Anbild Artur
38. Banasik Zbigniew
39. Belcarz Małgorzata
40. Bracha Andrzej
41. Ciach Mirosław
42. Dudek Janusz
43. Dzienniak Zbigniew
44. Gałuszka Wojciech
45. Gadek Sławomir
46. Gondek Jerzy
47. Jagusztyn Marek
48. Janas Janusz
49. Jaroszyńska Danuta
50. Jopowicz Ewa
51. Juszczyk Krzysztof
52. Karpiniec Mieczysława Alina
53. Kostera Marzena
54. Kostrzewski Zbigniew
55. Kowalik Małgorzata
56. Krawczyk Barbara
57. Król Michał
58. Kwiatkowski Kazimierz
59. Matla Maria
60. Mazur Michał
61. Mucha Jarosław
62. Obara Sławomir
63. Różalski Artur
64. Spólnicka Marzena
65. Stępień Jarosław
66. Stępień Lidia
67. Sułek Jolanta
68. Sura Anna
69. Śpiewak Andrzej
70. Wach Waldemar
71. Werys Andrzej
72. Wieczorek Zbigniew
73. Wrzoskiewicz Bożena
74. Zabielski Zbigniew
75. Zachariasz Cezary
76. Zapała Grażyna
77. Zawierucha Alfreda
78. Ziach Marek
79. Adamczak Robert
80. Adamiec Zenobia
81. Bilska Mirosława
82. Borsa Maciej
83. Bujalska Mariola
84. Cetner Sławomir
85. Domoń Paweł
86. Gąsiorkiewicz Elżbieta Iwona
87. Gładki Anna
88. Górczyńska Barbara
89. Groehowski Marek
90. Grzesiak Leszek
91. Grzybowski Zygmunt
92. Janik Jerzy
93. Jarosz Ryszard Maciej
94. Kaczmarska Joanna
95. Kisiel Alicja
96. Kosno Grażyna
97. Krełowska Anna
98. Kudliński Jerzy
99. Kula Leszek
100. Kułaga Ewa
101. Kwiatek Maria
102. Lis Jacek
103. Machura Jacek
104. Mazur Elżbieta
105. Mazur Marek
106. Nowak Rafał
107. Osowska Bogumiła
108. Płaszczyk Elżbieta
109. Pietrzyk Janusz
110. Pniewska Elżbieta
111. Popielnicka Małgorzata
112. Rzymczyk Wojciech
113. Sikora Irena
114. Tewiński Aleksander Stanisław
115. Treska Krzysztof
116. Wesoło wska Elżbieta
117. Wesołowski Roman
118. Wilczyńska Ewa
119. Zacharski Jarosław
120. Adamiec Grażyna
121. Bartosz Grażyna
122. Borkowska Elżbieta
123. Buchcie Jerzy
124. Edelbaum Barbara
125. Filipowicz Artur
126. Glinkowska Maria
127. Gołuch Bożena
128. Helińska Grażyna
129. Hińcza Jadwiga
130. Hulicki Kazimierz
131. Jakubowska Maria
132. Jałowiecka Iwona
133. Janyst Barbara
134. Kowalska Alicja
135. Krajewska Ewa
136. Kulesza Magdalena
137. Luba Elżbieta
138. Majcher Ewa
139. Małecka Bożena
140. Miechniewski Andrzej
141. Mikolajczyk Anna '
142. Pawłowicz Jarosław
143. Pietrzyk Nela
144. Piotrowska Elżbieta
145. Pobocha Krzysztof
146. Przygoda Andrzej
147. Rogowska Jolanta
148. Rokicki Jarosław
149. Sieśkiewicz Marietta
150. Sobczyk Jolanta
151. Stachura Bożena
152. Stępień Krystyna
153. Styczeń Ewa
154. Sygut Andrzej
155. Szczurkowski Aleksander
156. Szeliga Grażyna
157. Świtalska Anna
158. Trzebińska Małgorzata
159. Uznański Czesław
160. Wajda Małgorzata
161. Witkowska Elżbieta
162. Wojtasik Zbigniew
163. Wołoszyn Mirosław
164. Wójcik Małgorzata
165. Bednarz Maryla
166. Brodzińska Elżbieta
167. Bzowski Zdzisław
168. Bzowski Zygmunt
169. Ciosk Danuta
170. Czechowski Adam
171. Daniel Jolanta
172. Długosz Bożena
173. Gierczak Krystyna
174. Grosz Małgorzata
175. Gruszczyńska Monika
176. Gruszko Zbigniew
177. Kałdowska Elżbieta
178. Kasprzycka Anna
179. Kiss-Orski Grzegorz
180. Kot Anna
181. Kowalska Krystyna
182. Krupa Jacek
183. Kuźniar Andrzej
184. Łojek Bogusława
185. Łuczenczyn Bożena
186. Majchrzyk Anna
187. Mikoś Teresa
188. Nowak Lidia
189. Papież Jolanta
190. Prokop Waldemar
191. RosińskaAnna
192. Scelina Marek
193. Sęk Sabina
194. Sieczko Jolanta
195. Siwieć Małgorzata
196. Słaba Bożena
197. Sobczyk Elżbieta
198. Sosnowska Małgorzata
199. Starzycka Ewa
200. Staszewska Małgorzata
201. Stefańska Małgorzata
202. Stróżyk Bożena
203. Strzelecki Ryszard
204. Syposz Maria
205. Tarnawski Jan
206. Usielska Maria
207. Wielchorski Jerzy
208. Zapała Ludwik

 

1976

1. Adamczyk Barbara
2. Barszczewska Maria
3. Brożyna Barbara
4. Cieślik Halina
5. Cwieluch Beata
6. Dur lej Jolanta
7. Gacka Marta
8. Gadowska Jolanta
9. Gierszewski Jan
10. Gładka Małgorzata
11. Guzy Marian
12. Henke Monika
13. Kabata Irena
14. Kaczkowska Grażyna
15. Karnicka Alicja
16. Kowalska Jolanta
17. Król Mariola
18. Krzepkowski Stanisław
19. Nowak Anna
20. Piątek Izabela
21. Pieniążek Marta
22. Praszkiewicz Ewa
23. Rak Dorota
24. Skuza Anna
25. Słaboń Anna
26. Sołtysiak Małgorzata
27. Stochmal Małgorzata
28. Stróżyk Bożena
29. Szopa Urszula
30. Szyszko Jadwiga
31. Wiech Bogdan
32. Wilczyńska Bożena
33. Bojara Artur
34. Cybulka Jolanta
35. Długosz Przemysław
36. Dusza Marek
37. Faraś Stanisław Janusz
38. Fiedler Krzysztof
39. Fiuk Dariusz
40. Góra Joanna
41. Grabowski Marek
42. Gromniak Jacek
43. Gwizd Elżbieta
44. Juda Eligiusz
45. Kandyba Elżbieta
46. Kotwa Cezary
47. Krzosa Andrzej
48. Krzywda Jerzy
49. Lebiedowicz Sylwia
50. Lubieniecka Dorota
51. Maurycy Andrzej
52. Migaj Barbara
53. Mityk Jerzy
54. Oko Andrzej
55. Partyka Marcin
56. Sabat Maria
57. Sawicka Małgorzata
58. Sobolewska Barbara
59. Stępień Cezary
60. Stradowska Ewa
61. Szkaradowska Wiesława
62. Śliz Dobiesław
63. Tatarczuch Zbigniew
64. Wisłowski Leszek
65. Zawodzyńska Agata
66. Zyguła Anna
67. Banasik Marek
68. Bujak Małgorzata
69. Dymiński Ryszard
70. Jasiński Marek
71. Jaszczyk Waldemar
72. Kaczmarczyk Anna
73. Kaczmarek Andrzej
74. Kisiel Helena
75. Kręcisz Marek
76. Krzemionka Dorota
77. Kupiecki Andrzej
78. Lepucki Mirosław
79. Liedke Bożena
80. Lis Roman
81. Malinowska Grażyna
82. Misiuda Grzegorz
83. Niwińska Grażyna
g4. Nowak Barbara
g5. Paluch Ewa
g6. Pałosz Andrzej
g7. Pietraszek Waldemar
gg. Polewczak Jolanta
g9. Preiss Monika
90. Rogowski Krzysztof
91. Rym Krzysztof
92. Skwark Jolanta
93. Sroczyńska Maria
94. Szafarski Wiesław
95. Topór Andrzej
96. Tworogowska Elżbieta
97. Walasek Tomasz
98. Wałecki Krzysztof
99. Wąsko Krzysztof
100. Włóka Jerzy
101. Wolszczak Lidia
102. Borowiec Anna
103. Cedro Lidia
104. Chamerski Jacek
105. Chrzęszczyk Jolanta
106. Dyrda Robert
107. Gola Czesław
108. Górecki Jarosław
109. Grabowska Bożena
110. Grochal Małgorzata
111. Jankowska Alicja
112. Jaroszewska Elżbieta
113. Korski Jerzy
114. Kozieł Elżbieta
115. Kumer Ewa
116. Litwin Jolanta
117. Masior Jadwiga
118. Michcik Teresa
119. Molenda Ewa
120. Nowak Grażyna
121. Nowak Irena
122. Obara Ewa
123. Pawlica Urszula
124. Puchała Marzena
125. Radomska Irmina
126. Rumas Ewa
127. Słopiecka Jolanta
128. Starzyk Anna
129. Starżanowicz Sylwia
130. Szrajer Oskar
131. Wiewióra Małgorzata
132. Wojtaś Hanna
133. Wolak Stanisława
134. Wójcik Alina
135. Ziach Anna
136. Zielono Halina
137. Bielny Małgorzata
138. Błaszkowska Aleksandra
139. Borek Joanna
140. Borkiewicz Hanna
141. Boroń Iwona
142. Brudnik Mariusz
143. Chrzanowska Bożena
144. Czwartosz Krystyna
145. Duda Wiesława
146. Górska Joanna
147. Hatys Renata
148. Helis Magdalena
149. Iwański Jacek
150. Jagiełło Jarosław
151. Kiercz Elżbieta
152. Klein Adam
153. Korus Halina
154. Leksowska Barbara
155. Linowska Maria
156. Ludwicka Krystyna
157. Malarska Zofia
158. Marcinkowska Grażyna
159. Musiał Grażyna
160. Relidzyńska Małgorzata
161. Rogowski Sławomir
162. Rogoziński Janusz
163. Rogóyski Marek
164. Serwańska Jadwiga
165. Styrcz Leokadia
166. Winiarska Bożena
167. Wolny Kazimierz
168. Woźniak Joanna
169. Zagdan Izabela
170. Zakrzewski Tomasz
171. Zielińska Joanna
172. Zięba Urszula
173. Banach Irena
174. Barchan Mirosław
175. Bębacz Małgorzata
176. Bisaga Łucja
177. Chodak Zbigniew
178. Głodowicz Dagmara Maria
179. Górzyńska Grażyna
180. Greń Anna
181. Król Małgorzata
182. Lis Anna
183. Machniak Alina
184. Malinowska Jolanta
185. Masiarz Lucyna
186. Mazur Ewa
187. Molęda Urszula
188. Morzyk Mirosława
189. Najman Joanna
190. Pajek Zdzisław
191. Pałys Andrzej
192. Parandyk Krzysztof
193. Pieńkowska Hanna
194. Rzeźnik Barbara
195. Sobczyk Anna
196. Stachowicz Alicja
197. Stańska Małgorzata
198. Suder Janusz
199. Wiatrowska Anna
200. Wiejas Jerzy
201. Wydra Małgorzata
202. Zachariasz Barbara
203. Zębala Danuta
204. Zielińska Anna
205. Chanas Krzysztof
206. Chiberski Dariusz
207. Faliszewska Marta
208. Florczak Marek
209. Garbacz Przemysław
210. Kmieć Małgorzata
211. Kowalska Anna
212. Kwaśniewska Renata
213. Lewandowska Danuta
214. Misztal Włodzimierz
215. Nowak Danuta
216. Ostrowski Marek
217. Pietrzyk Anna
218. Rogoziński Zbigniew
219. Rokita Albina
220. Romanowski Adam
221. Rosińska Małgorzata
222. Rynio Artur
223. Sobczyk Andrzej
224. Sobeczek Aldona
225. Sołtys Elżbieta
226. Stańczyk Bogusław
227. Stępień Marek
228. Świątek Artur
229. Tatarczuch Bogumiła
230. Topolski Mariusz
231. Wrona Maria


1977

1. Adamczyk Anna
2. Bielecka Anna
3. Chałupka Joanna
4. Chobian Dorota
5. Chrząstowska Alicja
6. Dętka Janusz
7. Gajda Jadwiga
8. Gierbuszewska Irena
9. Herman Monika
10. Kosoń Jadwiga
11. LewickaOlga
12. Manecki Andrzej
13. Mastyna Seweryn
14. Mazurkiewicz Paweł
15. Musiał Anna
16. Paluszkiewicz Alicja
17. Piątek Mirosława
18. Puchała Irena
19. Skarbek Hanna
20. Sławeta Grażyna
21. Symonowicz Jerzy
22. Tarabuła Marzanna
23. Tomaszewski Maciej
24. Wojciechowska Teresa
25. Woś Grażyna
26. Adamczyk Jerzy
27. Adamiec Małgorzata
28. Bracha Zbigniew
29. Cedro Anna
30. Długosz Maciej
31. Domagała Grażyna
32. Domagała Grzegorz
33. Dziuganowski Tomasz
34. Gawęcki Janusz
35. Gruszko Włodzimierz
36. Helis Adam
37. Juraszek Marta
38. Kapel Rafał
39. Kocik Jarosław
40. Kowal Robert
41. Krawczyk Krzysztof
42. Kwiecień Grażyna
43. Masztalerz Ryszard
44. Matysiak Krzysztof
45. Mazur Bożena
46. Mielicki Ryszard
47. Morąg Anna
48. Paluch Marzena
49. Pawełczyk Wojciech
50. Pisarczyk Barbara
51. Prostak Hanna
52. Pyzik Marek
53. Sierka Jacek i
54. Szczudłowska Katarzyna
55. Szymanowska Hanna
56. Śliwa Dariusz
57. Woźniczka Zdzisław
58. Zacharska Ewa
59. Bazylko Jerzy
60. Bąkowski Marek
61. Błaszczyk Sławomir
62. Bogusz Halina
63. Czajka Hanna
64. Dubaj Robert
65. Dudek Jadwiga
66. Dzwonek Krzysztof
67. Faraś Anna
68. Florin Dariusz
69. Garbol Adam
70. Głąb Stanisław
71. Grzybowska Barbara
72. Hadryś Ewa
73. Hamburg Wojciech
74. Hozer Leszek
75. Jagniątkowska Małgorzata
76. Janus Małgorzata
77. Jara Barbara
78. Kaim Alicja
79. Kisiel Halina
80. Marzec Tomasz
81. Milczarek Ewa
82. Misłowiec Halina
83. Miszczyk Jerzy
84. Neyman Joanna
85. Nowak Grażyna
86. Nowak Krzysztof
87. Półjan Beata
88. Sadlik Zbigniew
89. Skowerska Katarzyna
90. Stefańczyk Jerzy
91. Sułek Magdalena
92. Wacnik Marek
93. Wieczorek Małgorzata
94. Wojda Wiesław
95. Wójcik Anna
96. Wójcik Sławomir
97. Bojczuk Waldemar
98. Chonin Waldemar
99. Gradoń Łucja
100. Gul Anna
101. Iwaniak Krzysztof
102. Jagiełło Grażyna
103. Jesionowski Arkadiusz
104. Jeżmańska Ewa
105. Kowalczyk Elżbieta
106. Kułaga Zbigniew
107. Leśniewski Krzysztof
108. Małek Teresa
109. Nitecka Jolanta
110. Nowak Grzegorz
111. Ostrowski Krzysztof
112. Palińska Elżbieta
113. Rejczak Bożena
114. Rudnicka Urszula
115. Strzycka Jolanta
116. Szczurowska Ewa
117. Szyszko Jolanta
118. Ślefarski Maciej
119. Teliga Lidia
120. Witkowicz Yioletta
121. Wróbel Bogusława
122. Zagnieński Andrzej
123. Zbroińska Agnieszka
124. Zuchowicz Anna
125. Barczyńska Yioletta
126. Bugajska Bożena
127. Fiedler Marta
128. Gul Ewa
129. Iwański Marek
130. Jasińska Anna Narcyza
131. Jasiński Grzegorz
132. Jastrzębska Ewa
133. Jóźwiak Iwona
134. Jurkiewicz Andrzej
135. Karyś Blandyna Antonina
136. Kieszkowska Bożena
137. Kułak Sławomir
138. Kurkowski Sławomir
139. Kusal Jerzy
140. Kwaśniewska Małgorzata
141. Kwiatkowski Piotr
142. Madej Ewa
143. Malaga Beata
144. Małachowska Anna
145. Markiewicz Mirosława
146. Misztal Grażyna
147. Niedzielski Tomasz
148. Pałka Krystyna
149. Pisarska Urszula
150. Pisarski Antoni
151. Piwowarski Krzysztof
152. Rejmer Barbara
153. Skałban Elżbieta
154. Stengel Magdalena
155. Szląpek Ewa
156. Tracz Marta
157. Wachla Beata
158. Węgier Ewa
159. Wołowiec Janusz
160. Woźniak Anna
161. Wypych Wojciech
162. Zarychta Małgorzata
163. Banaś Krystyna
164. Bogaczewicz Zbigniew
165. Brzezińska Danuta
166. Ciosek Jolanta
167. CioskAnna
168. Cwalina Małgorzata
169. Dąbrowska Beata
170. Dębicka Magdalena
171. Fudala Zofia
172. Gąszcz Wojciech
173. Hetmańczyk Iwona
174. Jagielska Anna
175. Kaczor Jolanta
176. Laskowska Emilia
177. Lis Ewa
178. Ludwikowska Anna
179. Łasińska Anna
180. Masłowska Alicja
181. Miłoszewski Adam
182. Muszyńska Urszula
183. Nawara Mirella
184. Nowak Wojciech
185. Osowski Marek
186. Piróg Bożena
187. Popielski Witold
188. Popiołek Piotr
189. Rolak Jolanta
190. Słaboń Małgorzata
191. Sobieraj Krzysztof
192. Sołtys Anna
193. Souczek Mirosław
194. Staszkiewicz Beata
195. Ujma Teresa
196. Wiecha Teresa
197. Wiśniewska Anna
198. Woś Tadeusz
199. Wójcik Urszula
200. Ziewiec Agnieszka

 

1978

1. Adamska Małgorzata
2. Boroń Mirosława
3. Dawidowicz Maria
4. Gębura Anna
5. Gierbuszewska Urszula
6. Kutowska Anna
7. Kuźniar Hanna
8. Kwiecień Wanda
9. Kwiecińska Izabela
10. Lange Marta
11. Leszczyński Jarosław
12. Majchrzyk Mirosława
13. Majewska Marta
14. Migoń Marzena
15. Miszczyk Anna
16. Niziołek Jolanta
17. Nowak Jolanta
18. Nowakowska Elżbieta
19. Nowakowska Joanna
20. Połowniak Marzena
21. Skrzypczyńska Jolanta
22. Sówka Liliana
23. Stępień Elżbieta
24. Wrębiakowska Małgorzata
25. Ziomkiewicz Jadwiga
26. Bąk Sławomir
27. Belcarz Anna
28. Bielecki Zbigniew
29. Buczkowski Mirosław
30. Ciepichał Małgorzata
31. Dąbrowska Barbara
32. Delegiewicz Dorota
33. Dukalski Przemysław
34. Huza Beata
35. Koba Elżbieta
36. Kowal Barbara
37. Kozioł Krzysztof
38. Krzos Maja Agnieszka
39. Krzyształowicz Anita
40. Łuszczyk Zbigniew
41. Makuch Gerard Lech
42. Marzec Krzysztof
43. Morajda Janusz
44. Nieborak Waldemar
45. Nizińska Barbara
46. Olczak Dariusz Piotr
47. Piwoński Wojciech
48. Radziszewska Dorota
49. Sadowski Tomasz
50. Samul Marta
51. Sobczyk Waldemar
52. Strasz Dorota
53. Styczeń Jolanta
54. Sychowska Barbara
55. Śmiech Marek
56. Świercz Anna
57. Urbański Paweł
58. Wielgus Janusz
59. Wikło Zbigniew
60. Woiński Robert Karol
61. Wójcikowski Jacek
62. Wrzoskiewicz Andrzej
63. Zieliński Krzysztof
64. Zięba Urszula
65. Żarnowiecki Grzegorz
66. Adamiec Ewa
67. Banasik Barbara
68. Bąk Joanna
69. Beśka Bożena
70. Borek Dariusz
71. Chanas Barbara
72. Chrabąszcz Ewa
73. Dudek Andrzej
74. Dzięgiel Małgorzata
75. Dziopa Joanna
76. GdakEwa
77. Jakutowicz Izabella
78. Kopeć Adam
79. Kowalski Paweł
80. Kwasiborski Włodzimierz
81. Liwiński Andrzej
82. Majcher Sławomir
83. Marcinkowska Wiesława
84. Niemiec Małgorzata
85. Pawlonka Waldemar
86. Poniatowski Piotr
87. Rogalińska Alicja
88. Schirmer Małgorzata
89. Skrobisz Ewa
90. Smykiel Marek
91. Surgiel Anna
92. Tokarski Robert
93. Wach Leszek
94. Wiśnios Małgorzata
95. Wojciechowski Jerzy
96. Wojda Marta
97. Wolczyk Janusz
98. Woźniczko Marek
99. Zieliński Jerzy
100. Adamczyk Sylwia
101. Brzoza Bożena
102. Czajka Joanna
103. Długosz Elżbieta
104. Domagała Hanna
105. Durek Ilona
106. Durlik Małgorzata
107. Fatyga Joanna
108. Flis Małgorzata
109. Hołody Andrzej
110. Hołody Zbigniew
111. Hurlak Aleksandra
112. Jędrzejczyk Elżbieta
113. Kępa Anna
114. Kordon Maria
115. Kosiecka Małgorzata
116. Kowalska Anna
117. Krzosa Ewa
118. Łutczyk Małgorzata
119. Miller Bożena
120. Moskwa Cezary
121. Nawrotek Jolanta
122. Pasieka Anna
123. Persak Aldona
124. Rójek Teresa
125. Sęk Urszula
126. Sierka Ewa
127. Sierpińska Krystyna
128. Smoktunowicz Witold
129. Sprzeczka Małgorzata
130. Stecko Krystyna
131. Symonowicz Jacek
132. Szarek Anna
133. Szczygieł Joanna
134. Szymański Ireneusz
135. Świetlik Urszula
136. Wąsko Elżbieta
137. Wawrzeńczyk Urszula
138. Zemsta Andrzej
139. Biskupska Anna
140. Borek Elżbieta
141. Brzozowska Wiesława
142. Chrząszcz Jolanta
143. Figlarowicz Lucyna
144. Gala Marta
145. Iwańska Anna
146. Kmita Wojciech
147. Komorowicz Sławomir
148. Kos Barbara
149. Kossowska Maria
150. Kowalski Zbigniew
151. Kozikowski Jacek
152. Kroił Anita
153. Kruszelnicki Arkadiusz
154. Kuzia Jacek
155. Lesiakowska Urszula
156. Misiewicz Joanna
157. Miśkiewicz Anna
158. Morąg Renata
159. Naczelnik Barbara
160. Ogłaza Jadwiga
161. Partyka Wojciech
162. Pawlik Małgorzata
163. Pawlusek Bożena
164. Prot Jarosław
165. Sadowska Ewa
166. Sadowska Grażyna
167. Salwa Barbara
168. Szrajer Bożena
169. Tomczyk Krystyna
170. Wrona Oktawia
171. Wróbel Małgorzata
172. Zamojski Piotr
173. Zapała Maria
174. Adamczyk Dariusz
175. Całoszyński Mariusz
176. Czernikiewicz Leszek
177. Drążewski Andrzej
178. Dziedzic Krzysztof
179. Frejowski Krzysztof
180. Garbol Sławomir
181. Gruszczyński Wojciech
182. Gruszecki Jarosław
183. Hozer Andrzej
184. Jamróz Dorota
185. Kamizela Beata
186. Kargulewicz Krzysztof
187. Kozak Alina
188. Krężołek Elżbieta
189. Krobath Jadwiga
190. Kwiatek Elżbieta
191. Marzec Ledosław Jerzy
192. Niszczyk Agnieszka
193. Piątek Małgorzata
194. Rozpara Dorota
195. Rulska Izabela
196. Sieradzan Anna
197. Stefański Grzegorz
198. Stępień Grażyna
199. Stochel Jolanta
200. Śliwka Iwona
201. Świdzicka Ewa
202. Wałek Jarema
203. Wojtarowicz Marcin
204. Zbroszczyk Ewa
205. Ziomek Anna

 

1979

1. Andrejas Dorota
2. Chałupka Monika
3. Chamera Michał
4. Dombrowska Agnieszka
5. Kisiel Beata
6. Kowalska Ewa
7. Kwiecień Maria
8. Litwin Katarzyna
9. Madej Ewa
10. Majcher Renata
11. Powałkiewicz Małgorzata
12. Sabat Iwona
13. Siemczyk Urszula
14. Sierpińska Małgorzata
15. Surowiec Jolanta
16. Śliwińska Anna
17. Wójcik Dorota
18. Zychowicz Agnieszka
19. Żarnowska Anna
20. Życiński Zdzisław
21. Bako wska Barbara
22. Bzdyl Monika
23. Cedro Adam
24. Cedro Jan
25. Cieślicka Gabriela
26. Ciozda Andrzej
27. Gujski Zbigniew
28. Jabłońska Bożena
29. Juda Ewa
30. Juszczyk Grzegorz
31. Klaudel Robert
32. Korcipa Zbigniew
33. Kowalczyk Jarosław
34. Kułagowski Mirosław
35. Lewicka Bogumiła
36. Lizis Anna
37. Macek Andrzej
38. Małecka Lidia
39. Młynarska Danuta
40. Pastuszko Joanna
41. Rokita Leszek
42. Rutczyński Jarosław
43. Słomkowski Krzysztof
44. Stachura Urszula
45. Stępień Elżbieta
46. Stępniewski Krzysztof
47. Strzębski Jarosław
48. Szyprowski Rafał
49. Śmietana Iwona
50. Tyrała Arkadiusz
51. Wacnik Renata
52. Wikło Dariusz
53. Zawodzińska Paula
54. Zwierzchowska Anna
55. Bijak Roman
56. Główkowski Wojciech
57. Gorzelak Anna
58. Gręda Robert
59. Gzyl Mariola
60. Iskra Krzysztof
61. Janaszek Krzysztof
62. Janowski Jacek
63. Karolczyk Mileniusz
64. Koba Stanisław
65. Kowalski Ryszard
66. Kozłowska Marzena
67. Lisik Agnieszka
68. Nazary Mirosława
69. Nowak Marek
70. Obajtek Mariusz
71. Piasta Wojciech
72. Placek Tomasz
73. Siuda Jolanta
74. Skotarczyk Elżbieta
75. Smurzyński Krzysztof
76. Szlesiński Przemysław
77. Szreder Andrzej
78. Terlecka Grażyna
79. Wodnicki Arkadiusz
80. Wolszczak Cezary
81. Żakowski Mirosław
82. Bielewski Marek
83. Borzęcki Jarosław
84. Brudnik Katarzyna
85. Cukrowska Małgorzata
86. Cwalina Barbara
87. Gadowska Ewa
88. Garncarczyk Izabella
89. Gierczak Anna
90. Główczyńska Małgorzata
91. Gronowska Lucyna
92. Jamioł Aldona
93. Kaleta Lidia
94. Kilian Marzena
95. Kmiecik Joanna
96. Kołda Anna
97. Kołda Mirosław
98. Krakowian Izabela
99. Kropatsch Dorota
100. Leszczyńska Anna
101. Lis Monika
102. Liwińska Lidia
103. Luciak Jarosław
104. Matuszewski Piotr
105. Mazurek Anna
106. Rejnowicz Marzena
107. Ryba Ryszard
108. Sałek Brygida
109. Sarnot Bogusława
110. Stachura Małgorzata
111. Stępniewski Grzegorz
112. Stoczkiewicz Mariusz
113. Strzelecka Elżbieta
114. Topolska Beata
115. Trepka Anna
116. Wieczorek Anna
117. Zaława Małgorzata
118. Zuchowicz Kamila
119. Zychowicz Małgorzata
120. Bakałarz Mieczysław
121. Boszczyk Regina
122. Bysiek Mirosława
123. Chylą Barbara
124. Cybulka Marek
125. Gąsior Małgorzata
126. Grabińska Dorota
127. Grelewski Sławomir
128. Jagielska Yioletta
129. Jugo Anna
130. Kaniewska Barbara
131. Kowalczewska Dorota
132. Kruczkowska Wiesława
133. Ksel Urszula
134. Kurtek Ewa
135. Kwiecień Krzysztof
136. Mrówka Mariola
137. Mróz Dariusz
138. Nowosielska Beata
139. Pałyga Krzysztof
140. Rogozińska Ewa
141. Sabat Artur
142. Saltarska Iwona
143. Sobczyk Jolanta
144. Szczepaniak Witold
145. Szrek Alicja
146. Świerzawski Maciej
147. Tokarska Ewa
148. Witkowicz Marek
149. Wojda Jadwiga
150. Wróbel Mirosław
151. Żyglicki Wojciech