eTwinning
Artykuły
Krajowa Odznaka Jakości za projekt eTwinning "Hand in Hand for Centuries"
Z radością informujemy, że nasz projekt eTwinning „Hand in Hand for Centuries” został wyróżniony Krajową Odznaką Jakości! Uroczyste wręczenie certyfikatów zaangażowanym w projekt uczniom kl. 2A odbyło się 5 września na lekcji języka angielskiego.
Zaangażowanym uczniom gratulujemy sukcesu i zachęcamy wszystkich do lektury finalnych produktów naszej kilkumiesięcznej współpracy, tj. kolekcji opowiadań zainspirowanych sztuką Holokaustu:
Odznaka Szkoła eTwinning 2021/2022
55 polskich placówek otrzymało Odznakę Szkoła eTwinning 2021/2022, a wśród nich nasza! Co to oznacza?
Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak:
- Praktyka cyfrowa
- Praktyka w zakresie eBezpieczeństwa
- Twórcze i innowacyjne podejścia do nauczania
- Promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry
- Promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów
Europejska Odznaka Jakości
Nasza szkoła w uznaniu za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning Hand in Hand for Centries otrzymała Europejską Odznaką Jakości (European Quality Label). Oznacza to, że praca naszych uczniów i praca I LO została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom. Duma nas rozpiera.
Wszystko dzięki zaangażowaniu wyższej grupy klasy 2A w tworzenie historii inspirowanych sztuką Holokaustu, pani Agnieszce Pakule, która koordynowała projekt i pani Annie Plachimowicz-Cynkier, która wspierała realizację projektu. Tak trzymać!
Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Uczniowie kl. 1A wzięli udział w piątkowej Gali Przyjaźni, głównym punkcie programu obchodów Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej z udziałem głów państw Polski i Węgier. Wraz z wolontariuszami z Węgier i Hiszpanii pomagali w obsłudze wydarzenia, choć były też chwile na wysłuchanie przemówień Prezydentów i część artystyczną, którą uświetnił Kielecki Teatr Tańca spektaklem teatralnym pt. Drewniany Książę do muzyki Beli Bartoka. Spektakl poprzedził szczególny moment - przekazanie flagi Dni Przyjaźni kolejnemu gospodarzowi, dzielnicy stolicy Węgier Budapeszt Czepel.
Odznaka „Szkoła eTwinning” przyznana!
39 polskich szkół dołączyło do grona placówek wyróżnionych Odznaką „Szkoła eTwinning”, a wśród nich nasza! Co to oznacza?
Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak:
- Praktyka cyfrowa
- Praktyka w zakresie eBezpieczeństwa
- Twórcze i innowacyjne podejścia do nauczania *
- Promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry *
- Promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów
Jest to uznanie nie tylko osobistego sukcesu poszczególnych nauczycieli, ale także uznanie ogromnego zaangażowania całego zespołu eTwinning działającego w naszej szkole.
Strona: 1/2
- Strona: bieżąca1
- Strona: 2
- następna
- Przejdź na koniec