2013-2018

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Olimpiady przedmiotowe 2013-2018

WYKAZ LAUREATÓW i FINALISTÓW OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH ORAZ OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW W LATACH 2013 – 2017.

Lp.Imię i nazwiskoKlasaRok szkolnyZdobyty tytułNazwa olimpiady
 1 Miłosz Nesterowicz 3 E 2017/2018 Finalista Olimpiada Biologiczna
 2 Miłosz Nesterowicz 3 E 2017/2018 Finalista Olimpiada Ekologiczna
 3 Patryk Lewczuk 2 E 2017/2018 Finalista Olimpiada Ekologiczna 
 4 Oskar Gad 3 C 2017/2018 Finalista Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 5 Filip Orliński 3 F 2017/2018 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia
 6 Agnieszka Szychowska 3 H 2017/2018 Finalistka Olimpiada Wiedzy Technicznej

 7

Jakub Raduszewski 3 F 2016/2017 Finalista Olimpiada Geograficzna

 8

Jakub Raduszewski 3 F 2016/2017 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia

 9

Wiktoria Kij 3 D 2016/2017 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

 10

Karolina Kozieł 3 E 2015/2016 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 11 Aneta Zimoląg 2 D
2015/2016 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 12 Daniel Wesołowski 2 F
2015/2016 Finalista Olimpiada  Przedsiębiorczości
 13 Martyna Zielińska 2 A 2015/2016 Finalistka Olimpiada Języka Hiszpańskiego
 14 Klaudia Fitał 3 F 2015/2016 Finalistka Olimpiada Języka Hiszpańskiego
 15 Magdalena Kaprzyk 3 F 2015/2016 Laureatka Ogólnopolska Olimpiada „”O diamentowy Indeks  AGH”  (geografia)
 16 Wiktor Wrona 3 F 2015/2016 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „”O diamentowy Indeks  AGH”  (geografia)
 17 Karol Mrozek 3 H 2015/2016 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „”O diamentowy Indeks  AGH” (fizyka)
 18 Maksym Błaszczykowski 3 B 2014/2015 Laureat Olimpiada Wiedzy o Prawie
 19 Karolina Kozieł 2 E 2014/2015 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 20 Magdalena Mehel 2 E 2014/2015 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 21 Adam Sękowski 3 D 2014/2015 Laureat Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
 22 Damian Duda 3 B 2014/2015 Finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Medialnej
 23 Paweł Jaworski
3 E
2013/2014 Finalista Olimpiada Ekologiczna
 24 Paweł Jaworski 3 E 2013/2014 Finalista Olimpiada Biologiczna
 25 Paweł Jaworski 3 E 2013/2014 Finalista Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 26 Magdalena Jasińska 3 D
2013/2014 Finalistka Olimpiada Ekologiczna
 27 Rafał Gębski 3 H 2013/2014 Finalista VII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” - matematyka
 28 Maciej Krzywda 3 F
2013/2014 Laureat VII Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH w dziedzinie geografii
 29 Roman Hnatyuk 3 E 2013/2014 Finalista  Olimpiada Języka Rosyjskiego

 

7 marca 2016