2013-2019

Artykuły

Olimpiady przedmiotowe 2013-2019

WYKAZ LAUREATÓW i FINALISTÓW OLIMPIAD PRZEDMIOTOWYCH ORAZ OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW W LATACH 2013 – 2017.

Lp.Imię i nazwiskoKlasaRok szkolnyZdobyty tytułNazwa olimpiady
 1 Małgorzata Misztal 3 B 2018/2019 Finalistka Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 2 Miłosz Nesterowicz 3 E 2017/2018 Finalista Olimpiada Biologiczna
 3 Miłosz Nesterowicz 3 E 2017/2018 Finalista Olimpiada Ekologiczna
 4 Patryk Lewczuk 2 E 2017/2018 Finalista Olimpiada Ekologiczna 
 5 Oskar Gad 3 C 2017/2018 Finalista Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 6 Filip Orliński 3 F 2017/2018 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia
 7 Agnieszka Szychowska 3 H 2017/2018 Finalistka Olimpiada Wiedzy Technicznej

 8

Jakub Raduszewski 3 F 2016/2017 Finalista Olimpiada Geograficzna

 9

Jakub Raduszewski 3 F 2016/2017 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu geografia

 10

Wiktoria Kij 3 D 2016/2017 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

 11

Karolina Kozieł 3 E 2015/2016 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 12 Aneta Zimoląg 2 D
2015/2016 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 13 Daniel Wesołowski 2 F
2015/2016 Finalista Olimpiada  Przedsiębiorczości
 14 Martyna Zielińska 2 A 2015/2016 Finalistka Olimpiada Języka Hiszpańskiego
 15 Klaudia Fitał 3 F 2015/2016 Finalistka Olimpiada Języka Hiszpańskiego
 16 Magdalena Kaprzyk 3 F 2015/2016 Laureatka Ogólnopolska Olimpiada „”O diamentowy Indeks  AGH”  (geografia)
 17 Wiktor Wrona 3 F 2015/2016 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „”O diamentowy Indeks  AGH”  (geografia)
 18 Karol Mrozek 3 H 2015/2016 Finalista Ogólnopolska Olimpiada „”O diamentowy Indeks  AGH” (fizyka)
 19 Maksym Błaszczykowski 3 B 2014/2015 Laureat Olimpiada Wiedzy o Prawie
 20 Karolina Kozieł 2 E 2014/2015 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 21 Magdalena Mehel 2 E 2014/2015 Finalistka Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 22 Adam Sękowski 3 D 2014/2015 Laureat Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
 23 Damian Duda 3 B 2014/2015 Finalista Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Medialnej
 24 Paweł Jaworski
3 E
2013/2014 Finalista Olimpiada Ekologiczna
 25 Paweł Jaworski 3 E 2013/2014 Finalista Olimpiada Biologiczna
 26 Paweł Jaworski 3 E 2013/2014 Finalista Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
 27 Magdalena Jasińska 3 D
2013/2014 Finalistka Olimpiada Ekologiczna
 28 Rafał Gębski 3 H 2013/2014 Finalista VII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” - matematyka
 29 Maciej Krzywda 3 F
2013/2014 Laureat VII Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH w dziedzinie geografii
 30 Roman Hnatyuk 3 E 2013/2014 Finalista  Olimpiada Języka Rosyjskiego

 

7 marca 2016