Absolwenci 1923-1949

5 sierpnia 2015

Wykaz abiturientów, którzy otrzymali świadectwo dojrzałości w latach 1923-1934 Podano za wydawnictwem Sprawozdanie Dyrekcji Gimnazjum Państwowego im. St. Wrońskiego w Kielcach za rok 1933/34, Kielce 1934.

1923

  1. Bieleć Alfred
  2. Dhiżewski Władysław
  3. Komorowski Henryk
  4. Leski Michał
  5. Wątroba Paweł


1924

  1. Dajbóg Gutman Noech
  2. Dudziński Jerzy
  3. Gąsior Andrzej
  4. Sowiński Henryk
  5. Styczeń Stanisław
  6. Wiatr Zenon

 

1925

  1. Borkowski Zygmunt
  2. Buffi Emil
  3. Buffi Józef
  4. Burdziński Edward
  5. Chruścielewski Władysław
  6. Drozdowicz Mieczysław
  7. Garlicki Zygmunt
  8. Unicki Stanisław
  9. Kot Józef
  10. Lech Bolesław
  11. Moryciński Hugo
  12. Nowak Jan
  13. Pałyga Jan
  14. Pilchowski Włodzimierz
  15. Wieckowski Kazimierz
  16. Woźniak Antoni

1926

  1. Bankiewicz Edward
  2. Biernacki Leon
  3. Skowron Antoni
  4. Wojciechowski Zdzisław
  5. Wrona Jan
  6. Wygnański Kalma

1927

  1. Borkowski Lech Józef
  2. Czarkowski Henryk
  3. Dukała Józef
  4. Hagemejer Włodzimierz Henryk
  5. Kaliszewski Stanisław
  6. Kowalczewski Marian
  7. Nawrót Felicjan Władysław
  8. Niwiński Mieczysław
  9. Paluchowski Ludwik
  10. Rogowski Jan
  11. Sędek Jan Sebastian
  12. Sikora-Sikorski Jan Stefan
  13. Skwarzyński Marian
  14. Słoń August Marian
  15. Sowiar Stanisław
  16. Treliński Stefan
  17. Wernik Czesław Władysław
  18. Wiatr Hieronim Stanisław
  19. Wojnowski Marian


1928

  1. Bzowski Stefan
  2. Hendler Julian Antoni
  3. Jastrzębski Edward
  4. Malisz Bolesław
  5. Podsiedlik Stefan
  6. Siwek Czesław Wincenty
  7. Smach Wacław
  8. Stradowski Julian
  9. Szmidt Marian Stanisław
  10. Tuliński Stanisław
  11. Walkowicz Antoni
  12. Wiórek Zygmunt Leon


1929

1. Bińczak Stanisław
2. Burdziński Tadeusz Stefan
3. Dąbrowski Henryk Karol
4. Dziedzic Jan
5. Gliksman Haim
6. Hassenbein Jerzy
7. Hennig Władysław
8. Kling Beil Mojżesz
9. Kordecki Daniel
10. Kostuch Zbigniew Jan
11. Krawczyk Zygmunt
12. Macander Józef
13. Miśkiewicz Stefan
14. Orentrajch Aleksander
15. Pańszczyk Antoni
16. Piątek Józef
17. Szymkiewicz Stanisław
18. Treszczanowicz Edward
19. Tutaj Józef
20. Wawrzycki Bronisław
21. Wielowiejski Jan
22. Wójcicki Tadeusz
23. Zarzycki Franciszek
24. Żyłko Franciszek Jan


1930

1. Banaśkiewicz Feliks
2. Bankiewicz Jerzy Aleksander
3. Baum Moszek
4. Czech Wincenty
5. Czubiński Zygmunt Jan
6. Goryczko Antoni
7. Gryngras Szmul
8. Grzywaczewski Edward
9. Jabko Natan
10. Jaworski Józef
11. Knap Kazimierz Jan
12. Kowalik Tadeusz
13. Krzyżak Stefan
14. Łakomy Władysław
15. Markiewicz Zdzisław
16. Niwiński Zdzisław
17. Nowak Kazimierz
18. Ożarowski Henryk Stanisław
19. Pilchowski Marian
20. Salwa Leopold
21. Wernik Janusz
22. Wojnowski Feliks
23. Wójcik Adam Hugo
24. Zieliński Stanisław Jan

1931

1. Albrecht Marian Ryszard
2. Czarnecki Ryszard
3. Boryssowicz Witold
4. Dziedzic Mieczysław
5. Ekiert Piotr Aleksander
6. Górecki Ignacy Bolesław
7. Grzywaczewski Stefan
8. Kajzer Abram
9. Kisiel Bogusław Michał
10. Kluszczyński Aleksander
11. Kucharzyk Jan Wojciech
12. Laskowski Eugeniusz
13. Matla Władysław
14. Okólski Wacław Jan
15. Rotman Jerzy
16. Schweinitz Stanisław Franciszek
17. Sowiński Marian
18. Turowski Jan Adam
19. Ząbek Karol Marian

 

1932

1. Adamski Henryk Józef
2. Baka Wacław Gabryel
3. Białkiewicz Leonard
4. Bielski Zdzisław Włodzimierz
5. Błaszkiewicz Julian
6. Bryczkowski Adolf
7. Górski Kazimierz Miłosz
8. Jóźwikowski Józef
9. Kita Marian Stanisław
10. Kozłowski Wacław Józef
11. Krawczyk Marian
12. Marcinkowski Józef
13. Moskwa Julian
14. Nocoń Antoni
15. Orliński Bohdan Józef
16. Pierzak Władysław
17. Pietkiewicz Ryszard Eugeniusz
18. Rogoziński Julian
19. Rogoziński Stanisław
20. Różański Wacław
21. Rutczyński Stefan
22. Rychter Stanisław
23. Salwa Jan Stanisław
24. Sarnecki Stefan
25. Sędek Juliusz Tadeusz
26. Sobieraj Marian
27. Sołtysiak Piotr
28. Spiechowicz Witold
29. Stasiewicz Mikołaj
30. Szanser Włodzimierz
31. Szańkowski Wiktor
32. Sznuk Stanisław
33. Tauman Abraham
34. Tatarski Roman Michał
35. Witek Florian Zygmunt
36. Zaborowski Jerzy
37. Zdechlik Ewaryst Jerzy


1933

1. Czech Władysław
2. Cygankiewicz Marian
3. Dobski Józef
4. Głaczkowski Józef
5. Kluczborski Andrzej
6. Łojkowski Stefan
7. Otawski Artur
8. Piątek Wacław
9. Pietrzyk Tadeusz
10. Rajzman Józef
11. Ratajewicz Stanisław
12. Rosiński Kazimierz
13. Rowiński Jan
14. Rudziński Karol
15. Słoń Zygmunt
16. Sowiński Adolf
17. Wcisło Piotr
18. Witek Roman
19. Woźniak Józef
20. Wrona Stefan
21. Zdanowski Ryszard
22. Żarnowiecki Robert


1934

1. BargaAntoni
2. Bortkiewicz Konstanty
3. Chłopek Włodzimierz
4. Chyliński Kazimierz
5. Czuczmajew Michał
6. Klepaczewski Marian
7. Kowalski Stanisław
8. Król Jan Aleksander
9. Kseń Wacław
10. Kwiatkowski Zbigniew
11. Lackoroński Albin
12. Langier Armant
13. Machowski Zbigniew
14. Milewski Tadeusz
15. Orawiec Stanisław
16. Paliński Janusz
17. Papier Tadeusz
18. Pietkiewicz Edmund
19. Pilichowski Jerzy
20. Płoski Andrzej
21. Reinherc Aleksander
22. Rudczyński Ryszard
23. Sampoliński Stanisław
24. Sobieraj Michał
25. Szarogroder Henryk
26. Szeftel Jakub
27. Wiącek Tadeusz
28. Wolski Stanisław
29. Zajderman Chaim
30. Zakrzewski Leszek


1935

1. Borowiecki Jan
2. Brolman Stanisław
3. Brykowski Jan
4. Formicki Edward
5. Galiński Stefan
6. Gołębski Antoni
7. Janaszek Wacław
8. Kowalik Dionizy
9. Kubski Bogumił
10. Rak Jerzy
11. Salwa Stanisław
12. Siuda Ryszard
13. Sobota Kazimierz
14. Sokalski Wacław
15. Sztechman Henryk
16. Szwarkowski Edward

 

1936

1. Fiszer Szmul
2. Fleszler Hain
3. Głuszek Władysław
4. Gołębiowski Leon
5. Iwański Jan
6. Klotek Zygmunt
7. Kowalski Józef
8. Kowalski Tadeusz
9. Król Jan Michał
10. Kupski Leszek
11. Majewski Roman
12. Piotrowski Zbignieur
13. Radecki Mirosław
14. Rajzman Natan
15. Scisło Władysław
16. Szaniawski Jerzy
17. Tatarski Lucjan
18. Tutak Władysław
19. Urbański Czesław
20. Urbański Stanisław
21. Woś Jan
22. Wyszomirski Władysław

 

1937

1. Caban Tadeusz
2. Chojnowski Tadeusz
3. Egierski Józef
4. Gajewski Władysław
5. Głowania Jerzy
6. Herling-Grudziński Gustaw
7. Jurkowski Adam
8. Kotwica Feliks
9. Lipczewski Jan
10. Luterek Stanisław
11. Miśniewski Janusz
12. Morawski Jan
13. Niesiołowski Bronisław
14. Pierzak Antoni
15. Pośpiech Tadeusz
16. Salwa Kazimierz
17. Stępień Czesław
18. Zieliński Zenon
19. Zyguła Franciszek

 

1938

1- Barczyk Henryk
2- Bierko Tadeusz
3- Biliński Stanisław
4. Brzostek Tadeusz
5. Chodkiewicz Kazimierz
6. Dębicki Andrzej
7. Jędrzejkiewicz Wiesław
8. Kargulewicz Mieczysław
9. Kisiel Jerzy
10. Kluski Stanisław
11. Kmiecik Stanisław
12. Kołodziej Ryszard
13. Kuleszyński Roman
14. Kuzubek Włodzimierz
15. Lukjanow Włodzimierz
16. Łukaszewicz Józef
17. Madej Bohdan
18. Massalski Zbigniew
19. Mazur Kazimierz
20. Nowak Józef
21. Pelc Jerzy
22. Pernal Kazimierz
23. Płunas Jerzy
24. Rak Paweł
25. Rutkowski Zdzisław
26. Rzęsista Tadeusz
27. Serwetnik Jerzy
28. Smacki Stanisław
29. Sołtysiak Marian
30. Sowiński Tadeusz
31. Sowiński Władysław
32. Stachurski Jerzy
33. Sulimierski Zygmunt
34. Szlechtman Zygmunt
35. Szymkiewicz Władysław
36. Świt Wacław
37. Wiatr Zdzisław
38. Wroński Tadeusz
39. Wróblewski Edmund
40. Zaborowski Stanisław
41. Żarnowiecki Gustaw
42. Żelazny Bolesław

 

1939

1. Doboszyński Adam
2. Fabiański Stefan
3. Górczyński Jan
4. Jażdżyński Wiesław
5. Kałandyk Stanisław
6. Kowalewski Bolesław
7. Krzeczowski Jerzy
8. Lewicki Stanisław
9. Macek Zbigniew
10. Malarski Tadeusz
11. Malendys Henryk
12. Michalski Józef
13. Mrozek Henryk
14. Nowakowski Zdzisław
15. Papier Kazimierz
16. Piechocki Eugeniusz
17. Przeździk Marian

 

1944

Maturzyści z kompletów tajnego nauczania 1940-1944
1. Antosiak Jerzy Andrzej
2. Maśliński Kazimierz
3. Michalecki Mieczysław
4. Olszak Wiesław
5. Pawłowska Zofia
6. Rudniewska Tekla
7. Rutczyński Jan
8. Skalski Zdzisław
9. Stolarski Zygmunt
10. Szymczyk Witold
11. Wesołowski Zdzisław
12. Wietrzykowska Maria
13. Bałuciński Aleksander Ignacy
14. Banach Stanisław
15. Białkowski Józef Jan
16. Brajtowicz Józef Ryszard
17. Brzeziński Tadeusz
18. Cellary Jerzy Ignacy
19. Dramaczewska Bogusława
20. Dutkiewicz Zdzisław Stefan
21. Janczur Krystyna
22. Jungnicz Jadwiga Stefania
23. Kalinowski Mirosław Jerzy
24. Knap Felicja Alicja
25. Koterwa Adam Michał
26. Kulesza Alina Maria
27. Luba Jerzy
28. Łukasik Krystyna Maria
29. Machejek Danuta
30. Matloch Krystyna
31. Młynarski Marian Alojzy
32. Moś Franciszek
33. Nowicka Julia
34. Nuszkiewicz Tadeusz Jan
35. Radziwinowicz Emilia Aniela
36. Rak Alfred Szczepan
37. Rofrelewski Andrzej Ryszard
38. Romszajd Krystyna
39. Sadowski Włodzimierz
40. Siesicka Krystyna
41. Skuczyńska Janina
42. Słoń Stefan Zygmunt
43. Steczyńska Alina
44. Strasz Zofia Jadwiga
45. Straszewski Tadeusz Julian
46. Uniejewski Józef
47. Wesołowski Mieczysław
48. Wojtuń Bronisław Stanisław
49. Zakrzyński Zbigniew Marian
50. Biłowicki Bronisław
51. Chełstowski Władysław
52. Czarnedd Stefan Władysław
53. Dukalski Ireneusz
54. Filar Antoni
55. Górnisiewicz Stefan Jerzy
56. Jabłoński Henryk
57. Janiczak Antoni
58. Knap Janina Genowefa
59. Konieczny Stefan
60. Koterwa Kazimierz Marian
61. Mikoś Jerzy Stanisław
62. Mikoś Marian
63. Olszak Jarosław Jan
64. Pauli Bogusław Edward
65. Pauli Zdzisław Kazimierz
66. Poniewierski Zdzisław Marian
67. Ryli Jerzy Adam
68. Ryli Zbigniew
69. Skibiński Mieczysław Kazimierz
70. Stróżyk Bronisław
71. Szprynger Stanisław
72. Tyszko Zbigniew
73. Wiązecki Edward
74. Zołędowski Jerzy Szczęsny
75. Gałko Jerzy Bronisław
76. Goldman Kazimierz

 

1945

1. Banasik Stanisław
2. Barszewski Ignacy
3. Bonikowska Anna
4. Charzyńska Danuta
5. Czeremański Lucjan
6. Godowska Irena
7. Kraszewska Franciszka
8. Król August
9. Łaszczyć Daniela
10. Maraszewska Zofia
11. Piwko Henryk
12. Przyłęcka Bożena
13. Salwa Władysław
14. Skorupska Helena
15. Sta wiar z Weronika
16. Strzęp Józef
17. Szumielewicz Witold
18. Zakrzewski Zdzisław
19. Żekońska Hanna

 

1946

1. Bałuciński Jerzy
2. Jakobsche Jan
3. Jeżewski Franciszek
4. Kudła Kazimierz
5. Ruszel Jan
6. Zakrzeski Roman

 

1946 (luty)*

7. Brączyk Tadeusz
8. Ciopińska Maria
9. Glejzer Krystyna Anna
10. Gracki Czesław
11. Gromniak Bolesław Kazimierz
12. Januchta Mieczysław
13. Jaremklewicz Bolesław
14. Kalewicz Jerzy
15. Maślińska Jadwiga
16. Pastwa Bogusław Rafał
17. Sadowska Barbara
18. Sędek Andrzej Paweł
19. Skorupski Tadeusz Adam
20. Ślusarczyk Tadeusz
21. Trela Edmund
22. Zieliński Adam
23. Borelowska Maria Katarzyna
24. Chamera Marian Stanisław
25. Karabin Zdzisław
26. Jaworski Stanisław
27. Kamassara Zofia Mirosława
28. Korejba Waldemar Wacław
*Maturzyści klas przyspieszonych.
29. Kowalski Tadeusz
30. Kumor Maria Genowefa
31. Majchrowicz Regina Stanisława
32. Mandecki Marian
33. Piasecka Maria Kazimiera
34. Rajca Irena Stanisława
35. Siołek Zofia
36. Skrobisz Danuta Irena
37. Wielowiejski Jerzy Aleksander
38. Zajder Jadwiga
39. Bolechowska Zofia
40. Czajko Halina
41. Kopytek Zdzisław Marian
42. Kozik Helena Agnieszka
43. Król Krystyna
44. Lasota Władysław
45. Machniuk Olga
46. Machniuk Tatiana
47. Mankin Jadwiga Helena
48. Pabis Alicja
49. Prokop Andrzej Wiesław
50. Regulska Danuta Zofia
51. Witko Anna

 

1946 (lipiec)*

52. Garycki Jan
53. Grela Stanisław
54. Hanusz Stanisława
55. Janczur Włodzimierz
56. Kawiorski Stanisław
57. Kęczkowski Aleksander
58. Kłodawska Barbara
59. Kowalczyk Janina
60. Kraiński Sławomir
61. Kubala Mieczysław
62. Mastalerz Zdzisław
63. Milczowska Henryka
64. Milewska Lucyna
65. Niesiołowska Maria
66. Nowak Bogusław
67. Ostrowski Edmund
68. Piekarski Marian
69. Rudnicki Antoni
70. Rutska Karyna
71. Rybak Romuald
72. Sarek Marian
73. Smyrgała Marian
74. Suckert Zdzisław
75. Szauser Nina
76. Tkacz Henryk
77. Ząbek Zbigniew
78. Żeber Stanisław
79. Kawecka Urszula
8O. Lachowski Artur
81. Piekarska Helena
82. Rajtar Leszek
83. Rogal Danuta
84. Skowron Bruno
85. Szałkowski Jan
86. Wojtanowicz Jerzy
87. Baran Henryka
88. Bień Bogusław
89. Brudek Krystyna
90. Butwiłło Jerzy
91. Cieśliński Stefan
92. Frankę Elżbieta
93. Frankiewicz Stanisława
94. Gajewski Tadeusz
95. Golańska Zofia
96. Jędrzejczyk Edward
97. Karpluk Maria
98. Kęsek Maria
99. Kulon Wiesław Jerzy
100. Laliczyńska Krystyna
101. Laskowski Władysław
102. Łuszczyk Czesława
103. Nawara Władysław
104. Pauch Edmund
105. Rosiński Józef
106. Rylski Sylwester
107. Stefańska Zofia
108. Straś Zygmunt
109. Unterberg Danuta

 

1947

l. Anusz Jan
2. Gawlik Adam
3. Haberko Tadeusz
4. Kaczorowski Jerzy
5. Lubertowicz Stanisław
6. Malicki Konrad
7. MałekJan
8. Socho Józef
9. Śmieciński Wacław
10.Śnioch Zbigniew

 

1947 (luty)*

11. Drewniak Zbigniew
12. Dzierżko Stanisława
13. Jarosiński Tadeusz
14. Jaworski Stanisław
15. Kapela Helena
16. Kardecki Henryk
17. Kołodziej Zygmunt
18. Konietz Ryszard
19. Kowalczyk Katarzyna
20. Miecznikowski Jerzy
21. Oziębłowska Zofia
22. Szreder Zdzisław
23. Świat Januariusz
24. Władyszewski Mieczysław
25. Bartosz Zdzisław
26. Bielińska Stanisława
27. Karaś Antoni
28. Karczewska Zofia
29. Kosior Zofia
30. Lesiak Jan
31. Łukaszewska Wanda
32. Nowak Lucyna
33. Strzelecki Jan
34. Widlarz Alina
35. Woźnica Stefan
36. Zaleski Janusz
37. Zaremba Zdzisław
38. Zaręba Alicja

 

1947 (czerwiec) *

39. Adamczyk Wanda
40. Apanas Edmund
41. Bakalerz Zbigniew
42. Barucha Janina
43. Bielecki Roman
44. Frankiewicz Tadeusz
45. Hatys Anna
46. Kopytek Kazimierz
47. Korczak Janusz
48. Madej Krystyna
49. Malinowski Henryk
50. Namyczyńska Jadwiga
51. Ronduda Juliusz
52. Rowkowski Władysław
53. Skarbek Józef
54. Słupiński Marian
55. StaporAnna
56. Stradowski Władysław
57. Szczygielska Irena
58. Znojek Stefan
59. Barczyński Remigiusz
60. Bryła Roman
61. Foranalska Irena
62. Fornalska Aniela
63. Gil Stefan
64. Knap Danuta
65. Krauze Józef
66. Lorens Barbara
67. Matysiak Tadeusz
68. Romankow Włodzimierz
69. Tomal Tadeusz
70. Cetner Bolesław
71. Faldman Amelia
72. Komorowski Eugeniusz
73. Kowalski Tadeusz
74. Kwiek Jerzy
75. Łapacz Barbara
76. Pluta Kazimierz
77. Sękowski Jerzy
78. Strzelecki Marian
79. Szczepańska Janina
80. Szpringer Michał
81. Tarnowski Jerzy
82. Wójcik Stanisława
83. Zagórska Henryka


1947 (wrzesień) *

84. Latacz Zbigniew
85. Ufniarski Marian
86. Benben Marian
87. Niechciał Stanisław
88. Plech Marta
89. Romanowska Danuta

 

1948

Nie było klasy maturalnej

 

1948 (czerwiec)

1. Cecot Marian
2. Cedro Zbigniew
3. Fatyga Józef
4. Habrowski Marian
5. Herc Antoni
6. Kondrak Roman
7. Kurkowski Bronisław
8. Kuta Lucjan
9. Matysa Roman
10. Mańkowski Janusz
11. Nowak Daniel
12. Pela Ryszard
13. Piwoński Jan
14. Sowiński Ryszard
15. Szczepanowska Maria
16. Tłomak Daniel
17. Tumulec Henryk
18. Żelazny Bogdan
19. Błaut Krystyna
20. Boczkowski Franciszek
21. Hałucka Rozalia
22. Koza Bolesław
23. Machnik Zofia
24. Marszałek Jan
25. Nowak Bronisław
26. Pawłowska Irena
27. Sadkowski Wiesław
28. Sendek Janina
29. Sieśkiewicz Wacław
30. Turek Jan
31. Wiśniewska Irena
32. Witoszyński Ryszard
33. Wojarski Jerzy
34. Zbrojkiewicz Zdzisława
35. Bartyś Julian
36. Bednarski Marian
37. Błoński Wacław
38. Cieślak Jan
39. Czarkowski Adam
40. Dzidowska Elżbieta
41. Gałęziewicz Zofia
42. Kita Stanisław
43. Klim Stanisław
44. Kurzątkowska Helena
45. Marzec Barbara
46. Nowak Honorata
47. Romszajd Stanisława
48. Szymczyk Stanisława
49. Zdeb Zofia
50. Zyguła Czesław

1948 (wrzesień) *

1. Szymański Jan
2. Król Antoni

1949

1. Białogoński Damian
2. Bimer Witold
3. Fankanowski Andrzej
4. Gwardyś Lech
5. Helis Bolesław
6. Janecki Zygmunt
7. Jasicki Ryszard
8. Koba Jerzy
9. Król Jerzy
10. Maciecha Marian
11. Maciejewski Lech
12. Młynarski Wacław
13. Myszak Jan
14. Olech Czesław
15. Pornal Janusz
16. Rzepka Stanisław
17. Sajkiewicz Jan
18. Sinkiewicz Aleksander
19. Strasz Walery
20. Szrajer Jerzy
21. Szwed Edmund
22. Śliz Romuald
23. Teller-Tewiński Bogusław
24. Wdowiak Stanisław
25. Woszczek Józef
26. Borek Kazimierz
27. Gadek Kazimierz
28. Górbiel Andrzej
29. Górnisiewicz Jerzy
30. Konopa Zenon
31. Marcinkiewicz Andrzej
32. Miłek Ireneusz
33. Niczewski Eugeniusz
34. Okińczyc Jan
35. Osiecki Andrzej
36. Plech Bogusław
37. Pytlarz Tadeusz
38. Siwierski Kazimierz
39. Wojerski Zygmunt
40. Wydymus Eugeniusz
41. Wypiórkiewicz Andrzej
42. Zalewski Borysław
43. Zieliński Henryk
44. Zielony Józef

 

1949 (luty) *

1. Banaś Stanisława
2. Gromniak Kazimierz
3. Jawro Konrad
4. Kańka Maria
5. Kolendo Zbigniew
6. Kot Stanisław
7. Lesiak Ireneusz
8. Lisowska Barbara
9. Oset Tadeusz
10. Perczak Zenon
11. Pióro Bolesław
12. Sowiar Maria
13. Szczerbiński Antoni
14. Szczurkiewicz Roman
15. Sieczek Jan
16. Tomaszewski Stanisław
17. Ufniarski Ryszard
18. Wójcicki Włodzimierz
19. Zaród Ryszard
20. Zgrupa Bronisław

 

1949 (maj) *

1. Andronowski Hipolit
2. Bełczykowski Marian
3. Bracha Zdzisław
4. Bryła Tadeusz
5. Czarkowski Stefan
6. Dyraga Karol
7. Grabska Halina
8. Jakubczyk Leszek
9. Kalita Jadwiga
10. Kolendo Henryk
11. Kossowski Jerzy
12. Kowalski Stanisław
13. Marońska Wiesława
14. Moćko Henryk
15. Olejarz Piotr
16. Ozimina Lilianna
17. Pytlewski Zdzisław
18. Romauch Czesław
19. Sobeczek Stanisław
20. Śliwiński Jerzy
21. Tobera Józef
22. Wawszczyk Anna